News - Ancestors Legacy w planie wydawniczym

06.02.2018, Warszawa - Cenega, oficjalny partner 1C w Polsce, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Ancestors Legacy - strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się w czasach średniowiecznych autorstwa polskiego studia Destructive Creations. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) od 22 maja 2018 roku na komputery osobiste w wydaniu pudełkowym i cyfrowym. Wersja cyfrowa na konsolę Xbox One będzie wydana tego samego dnia przez 1C Publishing.

Warto zaznaczyć, że cały pudełkowy nakład premierowy ukaże się w Polsce w limitowanej edycji zawierającej: ·       Grę Ancestors Legacy na PC ·       Płytę CD z muzyką z gry (autorstwa Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza) ·       Drukowany artbook ·       drukowaną instrukcję ·       Etui z klapką   Można składać już zamówienia przedpremierowe na Edycję limitowaną gry. Wydanie to będzie dostępne w cenie edycji standardowej do wyczerpania nakładu premierowego.


Obejmij dowodzenie nad swoją armią i rusz na podbój średniowiecznej Europy w serii długofalowych kampanii. Wybierz jedną z czterech dostępnych frakcji - Wikingów, Anglosasów, Germanów bądź Słowian - i poprowadź ich do zwycięstwa, które wymagać będzie czegoś więcej niż tylko podboju i ataków łupieżczych na wrogie obozy, wioski i miasta. Kluczem do zwycięstwa będzie sięgnięcie po szeroki wachlarz taktycznych opcji, wykorzystanie przewagi terenu oraz rozsądne zarządzanie obozami i osadami.
 
Ancestors Legacy to historycznie wierna strategia czasu rzeczywistego, która czerpie inspirację z prawdziwych dziejów średniowiecznej Europy. Rozgrywka zakłada zarządzanie zasobami, budowanie baz i toczenie olbrzymich bitew, które silnik Unreal Engine 4 potrafi fantastycznie odwzorować. Doświadcz średniowiecznego rozlewu krwi jak jeszcze nigdy wcześniej dzięki pracy kamery filmowej, która naciśnięciem jednego przycisku przeniesie gracza w samo serce wydarzeń. 
 
·        4 grywalne frakcje w długiej kampanii dla jednego gracza inspirowanej wydarzeniami historycznymi
·        Różne tryby intensywnych bitew wieloosobowych
·        Zaawansowane opcje taktyczne pozwalające wykorzystać ukształtowanie terenu, doświadczenie i morale
·        Kamera filmowa przenosząca gracza w samo serce bitwy
·        Znakomite wrażenia wizualne dzięki silnikowi Unreal Engine 4
·        Sprawne zarządzenie zasobami i rozbudowa osad

Zobaczcie najnowszy zwiastun Ancestors Legacy: https://youtu.be/A8Xxmecuolw

Nowy zwiastun i przedstawia trudny żywot średniowiecznego wojownika.
Chcieliśmy pokazać coś intymnego, osobistego. Modlitwy były w średniowieczu wszechobecne, szczególnie wśród ludów przedstawionych w „Ancestors Legacy". To wojownicy, którzy żyli dla podboju, więc czy chodziło o chrześcijan, czy pogan - oni wszyscy mieli do kogo wznosić modły przed bitwą. I to chcieliśmy właśnie pokazać - nie formułki ze starego modlitewnika, ale szczerą prośbę do wszechmogących. Gdy upragniony cel jest bardzo osobisty.
 
Oficjalna strona: www.ancestors-game.com  
 
Edycję limitowaną gry można zamówić przed premierą m.in. na muve.pl i sklep.gry-online.pl.
Dostępna jest również wersja cyfrowa gry, której zakup przed premierą premiowany jest cyfrową wersją soundtracka i artbooka oraz zniżką 10%.06.02.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły