News - Dziś premiera gry Motorsport Manager

27.03.2017 Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że już od dziś w sprzedaży dostępne jest pudełkowe wydanie gry Motorsport Manager. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru i umożliwi rozgrywkę zarówno na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i Mac. Dodatkowo, gra posiada tryb umożliwiający grę na mniej wymagających laptopach - minimalne wymagania przedstawiamy na końcu informacji prasowej.

Przestań wyłącznie oglądać. Zostań menedżerem teamu i zacznij wygrywać! Motorsport Manager jest szczegółowo odwzorowaną grą menedżerską na najwyższym poziomie, skierowaną do fanów motoryzacji. Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie kierowców, budowanie bolidów i podejmowanie wielu decyzji w czasie grand prix. Zanurz się w dynamiczny świat sportów motorowych!

 

Wydanie pudełkowe zawiera wszystkie dodatki DLC, które ukazały się do tej pory oraz najnowszy dodatek wprowadzający wyścigi GT. Dodatek ten wzbogaca grę Motorsport Manager o pełne emocji zarządzanie zespołem, biorącym udział w tego typu wyścigach. Gracze będą mogli rywalizować w dwóch seriach - będącym swego rodzaju sprawdzianem umiejętności GT Challenger Series oraz prestiżowym International GT Championship. W obu seriach zostały wprowadzone nowe drużyny, kierowcy i zespoły. Ponadto, wersja pudełkowa uwzględnia aktualizację pozwalającą graczom tworzyć własne drużyny oraz personalizować je własnymi kolorami, nazwami, logiem i strojami, zwiększając tym samym możliwości zarządzania nimi.


Cechy gry:

 

· Zbuduj zespół: Każdy kierowca ma swoje unikalne cechy, które wpływają na jego dyspozycję. Jakim okażesz się menedżerem - otoczysz sportowców przyjacielską atmosferą czy wprowadzisz ostry rygor?

· Opanuj technologię: Zbuduj nowy bolid od podstaw, a następnie wynajduj nowe technologie, które zaowocują maszyną doskonałą. Sam możesz decydować o szczegółowych udoskonaleniach lub polegać na rekomendacji zespołu.

· Wygraj wyścig: Ustal strategię testową, na rundę kwalifikacyjną i na dzień wyścigu. Zmieniaj taktykę zależnie od postępów na torze i reaguj na zmienne warunki pogodowe. Skorzystasz z wcześniejszego zjazdu do pit stopu czy będziesz ryzykował, aby nie stracić pozycji?


Minimalne wymagania systemowe:


+ Windows

 

·         Microsoft Windows 7/8/10 (64-bit)

·         Procesor: Intel Core 2 Duo P8700, 2.5 GHz

·         Pamięć: 4 GB RAM

·         Karta graficzna: nVIDIA GT 335M, 512Mb lub AMD Radeon HD 4670, 512Mb lub Intel HD seria 4000

·         DirectX 11

·         16GB wolnego miejsca na dysku

 

+ Mac OS X

 

·         OS X 10.10

·         Procesor: Intel Core 2 Duo P8700, 2.5 GHz

·         Pamięć: 4 GB RAM

·         Karta graficzna: nVIDIA GeForce 9400M lub AMD Radeon HD 4670, 512Mb lub Intel HD seria 4000

·         16GB wolnego miejsca na dysku SteamOS

 

+ Linux

 

·         Ubuntu 14.04+, SteamOS

·         Procesor: Intel Core 2 Duo P8700, 2.5 GHz

·         Pamięć: 4 GB RAM

·         Karta graficzna: nVIDIA GT 335M, 512Mb lub AMD Radeon HD 4670, 512Mb lub Intel HD seria 4000

·         16GB wolnego miejsca na dysku

 

Grę można zamówić m.in. w muve.pl i sklep.gry-online.pl27.03.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły