News - Dziś premiera gry Tyranny

10.11.2016, Warszawa - Cenega, partner studia Paradox Interactive w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiła gra Tyranny. Tytuł jest dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej na PC, Mac i Linux. Za lokalizację gry odpowiada wydawca.

Tyranny to najnowsza gra RPG w klasycznym stylu, stworzona przez mistrzów gatunku - Obsidian Entertainment (autorzy m.in. Pillars of Eternity, Fallout: New Vegas oraz Star Wars: Knights of the Old Republic II). Tytuł przenosi graczy do oryginalnego świata fantasy, gdzie zło zwyciężyło nad dobrem, a nieliniowa fabuła stawia przed nimi wiele trudnych moralnie decyzji.


W wybranych sklepach, w cenie edycji standardowej, do wyczerpania zapasów dostępna jest wzbogacona o dodatki pudełkowa edycja specjalna gry. Wydanie ukazało się wyłącznie w nakładzie premierowym, a ilość egzemplarzy jest ograniczona.


W skład edycji specjalnej wchodzą:


1.       Etui edycji specjalnej

2.       Płyta z grą Tyranny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej

3.       Skrócona instrukcja do gry

4.       Płyta audio z 18 utworami z gry

5.       112-stronicowy kolorowy artbook z opisami

 

W Tyranny wielka wojna dobra ze złem dobiegła już końca. Zwyciężyły siły zła pod wodzą Hegemona Kyrosa. Jego bezlitosne armie panują teraz nad światem, którego mieszkańcy muszą się odnaleźć w nowej, powojennej rzeczywistości. Zadaniem graczy będzie wzbudzać wśród poddanych lojalność, wstręt lub strach, gdy będą przemierzać świat jako oficerowie armii Kyrosa, którzy wcielają się jednocześnie w rolę sędziego i kata. Nieliniowa opowieść oferuje graczom możliwość odkrywania i zmieniania świata według swoich potrzeb, jednocześnie zachęcając do przechodzenia gry na nowo.

 

Główne cechy gry:

 

• Rozgałęziona fabuła z wyjątkową historią w oryginalnej scenerii: siły zła ostatecznie zatryumfowały nad dobrem

• Znaczące wybory: każda rozgrywka jest inna: jako oficer armii Hegemona masz władzę nad okupowanym terytorium Terasów. Czy wykorzystasz ją do przywrócenia stabilności i pozyskania lojalności poddanych? A może wolisz być przerażającym ciemiężycielem?

• Wymagające walki w stylu klasycznych RPG: charakterystyczny system z nowoczesną mechaniką i elementami audiowizualnymi

• Rozbudowana, oryginalna sceneria: zupełnie nowy świat fantasy o bogatej historii i licznych kierunkach działań

 

Zamów teraz na muve.pl lub sklep.gry-online.pl10.11.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły