News - Final Fantasy XIV: Stormblood w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 12.04.2017 - Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafił dodatek do gry Final Fantasy XIV - Stormblood. Tytuł ukaże się 20 czerwca w angielskiej wersji językowej na konsolę PlayStation®4 oraz na komputery PC. Dodatek wymaga posiadania podstawowej wersji gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn.

Zobacz zwiastun dodatku: Final Fantasy XIV: Stormblood

 

Dzięki Final Fantasy XIV: Stormblood gracze będą mogli przystąpić do walki o wyzwolenie Ala Mhigo. Będą również mieli możliwość podróżowania do miasta - Domy, oraz jego okolic. Doma była często wpleciona w historię Final Fantasy XIV, a dzięki dodatkowi Stormblood gracze będą mieli szansę wyruszenia z wybrzeży Eorzea i odkrycia zupełnie nowego regionu świata Hadaelyn.

 

Najważniejsze cechy dodatku Final Fantasy XIV: Stormblood:

 

• Nowa klasa - Samuraj (DPS). Samuraj, wraz z czerwonym magiem, dołącza do zestawu nowych klas debiutujących w „Stormblood". Dzierżący katanę wojownik jest potężnym napastnikiem i mistrzem technik walki mieczem "lai". Dzięki swoim unikalnym zdolnościom potrafi on przechowywać energię w swoich katanach, aby następnie wykorzystywać ją do wykonywania specjalnych, potężnych ataków. Ta nowa klasa pozwoli graczom opanować sztukę "Sen" oraz jej trzech sił, rozwijając takie umiejętności jak "Setsu" (śnieg), "Getsu" (księżyc) i "Ka" (kwiat).

• Nowe miasto - Kugane, zlokalizowany w regionie Hingashi, kraj w archipelagu dalekowschodnim. Cały region Hingashi jest objęty ścisłą polityką izolacyjną, a Kugane jest jedynym portem otwartym dla zagranicznych statków. Akty bezprawia są surowo karane w obrębie miasta.

• Nowe, dodatkowe bestialskie plemię oraz Pradawni - Rubinowe Morze jest jednym z wielu nowych obszarów dostępnych do eksploracji na kontynencie Othard, a także jest siedzibą Kojin - znamienitych handlarzy, którzy zamieszkują podwodne osady oraz chętnie utrzymują kontakty z innymi rasami. Kojin wierzą, że jedyni i prawdziwi bogowie mieszkają we wszystkich przedmiotach, dlatego są oni kolekcjonerami potężnych skarbów zamieszkałych przez bóstwa. To bestialskie plemię, podobnie jak inne zamieszkujące wybrzeża Eorzei, wyznają wiarę w pierwotnego Pana Rozpusty - Susano.

• Nowe podziemia - wiele nowych i wymagających lochów w tym Yanxia oraz Azim Steppe, które tylko czekają na poszukiwaczy przygód zwiedzających tereny Othard w dodatku „Stormblood".

• Obszary dostępne do zamieszkania dla graczy - zapowiedziano również wyczekiwany przez graczy, całkowicie nowy obszar gotowy do zamieszkania - Shirogane. Będzie on mieścił się w mieście Kugane i oferuje graczom zupełnie nowy, dalekowschodni styl architektury.

 

Grę można zamówić m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl12.04.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły