News - Gra Okami HD w sprzedaży

12.12.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś - 12 grudnia - do sprzedaży w kraju trafiła gra znana z wyjątkowej oprawy graficznej - Okami HD. Zremasterowana wersja gorąco przyjętej przygodówki z 2006 roku jest dostępna w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One.

  Ten klasyczny tytuł pojawił się w 2006 roku i od razu podbił serca graczy - Okami jest określana jedną z najładniejszych gier, które kiedykolwiek powstały. Dzięki możliwościom graficznym konsol o wysokiej rozdzielczości najnowsza odsłona gry potęguje to odczucie. Okami HD jest kompatybilne z Xbox One X i PS4 Pro, dzięki czemu grafika w grze jest dostępna nawet w wersji 4k.  

 W grze Okami HD gracz wcieli się w Amaterasu - japońską boginię słońca, która przybiera formę legendarnego białego wilka Shiranui i wyrusza z zamiarem pokonania Orochi - ośmiogłowego demona i despotycznego potwora, odpowiedzialnego za doprowadzenie świata do ruiny. Aby przywrócić krainę Nippon do jej poprzedniego blasku i chwały, pełnej życia i kolorów, gracze będą musieli wykorzystać magiczne zdolności Amaterasu wraz z całym szeregiem przedmiotów, ataków oraz technik Celestial Brush.

Po drodze Amaterasu zostanie wezwana na pomoc bandzie intrygujących osobników, a także będzie musiała stawić czoła barbarzyńskim wojownikom, aby uwolnić kraj od klątwy Orochi.   Gracze mają możliwość wyboru pomiędzy dwoma formatami obrazu - nowoczesnym formatem 16:9 bądź oryginalnym - 4:3. W grze znajdują się również interakcyjne ekrany ładowania z oryginalnej wersji z 2007 roku, pozwalając graczom na zdobywanie dodatkowych bonusów w postaci kłów demonów, które następnie mogą zostać wymienione na różne przedmioty w grze.12.12.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły