News - Inner Chains w planie wydawniczym firmy Cenega

29.03.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Inner Chains. Jest to połączenie pierwszoosobowej strzelaniny i horroru, stworzone przez polskie studio Telepaths' Tree we współpracy z IMGN.PRO. Gra ukaże się 20 kwietnia na komputery osobiste i dostępna będzie w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

Inner Chains to połączenie gry akcji i horroru, który zaliczył udaną zbiórkę na Kickstarterze, urzekając graczy oprawą graficzną inspirowaną surrealistycznymi dziełami sztuki. Gra jest osadzona w niebezpiecznym biomechanicznym świecie.


Zobacz dwa zwiastuny gry:


Zwiastun filmowy

Zwiastun ogłaszający grę

 

Jesteś mieszkańcem tego świata, zindoktrynowanym przez nauki Rządzącej Kasty. Twój cel jest jeden - dotrzeć do mitycznego miejsca zwanego Ostatnia Nadzieja. Walcz o przetrwanie, zmierz się z wrogą florą i fauną, przezwycięż swoje słabości, bądź czujnym obserwatorem, a odkryjesz swoją rolę i niezwykłe sekrety otaczającego cię uniwersum. To, czy przetrwasz w pełni zależy od twojego zmysłu obserwatora, dobrego refleksu, właściwej oceny wydarzeń i wykorzystywania otoczenia na swoją korzyść. Zapomniane ruiny i jaskinie w górach, tajemniczy las, wypełniony niebezpiecznymi stworzeniami i roślinami, które tylko czekają by pozbawić cię życia. Liczne majestatyczne świątynie opanowane przez Rządzącą Kastę również skrywają swe mroczne tajemnice - możesz je odkryć zagłębiając się w świat Inner Chains, odwiedzając wszystkie te miejsca, poznając ich historię i uzbrajając się w wiedzę, która pomoże ci w ostatecznej walce z wrogiem. W pudełku, oprócz płyty z grą znajdzie się 36-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi.

 
Główne cechy gry:

 

· Mroczny biomechaniczny świat z zabójczą florą i fauną

· Niesamowita grafika w stylu surrealistycznej dystopii

· Zróżnicowani, inteligentni pracownicy

· Klimatyczne lokacje i niepowtarzalne miejsca

· Nastrojowa, posępna ścieżka dźwiękowa

· Ekscytująca i wciągająca rozgrywka

 

Grę można zamawiać przed premierą m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.29.03.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły