News - Ni No Kuni II: Revenant Kingdom z nową datą premiery oraz wydaniem na PC

Warszawa, 13.12.2017 - Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, informuje, że światowa data premiery gry Ni no Kuni II: The Revenant Kingdon została przesunięta na 23 marca 2018 roku i dotyczy ona zarówno wersji na konsole PlayStation®4 jak i na komputery osobiste. Pragniemy poinformować również, że do planu wydawniczego firmy Cenega trafiła wersja gry dedykowana komputerom osobistym, która dostępna będzie w wydaniu podstawowym jak i King's Collectors Edition. Przypominamy, że edycja na konsole PlayStation®4, oprócz edycji podstawowej i King's Collectors Edition, będzie dostępna także w wersji Prince's Deluxe Edition. Gra ukaże się w angielskiej wersji językowej.

  Zobacz najnowszy zwiastun gry tu. Akihiro Hino, Dyrektor Generalny studia LEVEL-5 tłumaczy, że przesuniecie daty premiery spowodowane jest jak największą dbałością o jakość i finalne wydanie gry. „Jak wszyscy wiecie, LEVEL-5 jest całkowicie oddany swojej pracy i pragnie dostarczać gry na jak najwyższym poziomie. Prace nad naszą ostatnią produkcą, Ni no Kuni II: The Revenant Kingdon, idą bardzo dobrze i nie możemy się doczekać momentu, w którym będziemy mogli podzielić się z Wami tą przygodą. Aby w jak najlepszym stopniu spełnić wymagania i oczekiwania graczy, postanowiliśmy zaimplementować w grze kolejne ulepszenia. Niemniej jednak, wraz z wprowadzaniem nowych  pomysłów musimy mieć pewność, że wszystko będzie działać poprawnie - z tego też powodu potrzebujemy trochę więcej czasu. Z dniem dzisiejszym chcielibyśmy poprosić wszystkich oczekujących na grę o cierpliwość, w związku z ustaleniem nowej daty premiery gry na dzień 23 marca, będącym jednocześnie datą premiery gry na PlayStation®4 oraz komputery osobiste PC. W imieniu wszystkich będących częścią projektu Ni no Kuni II: The Revenant Kingdon, chciałbym podziękować za cierpliwość oraz wsparcie ze strony graczy." Witaj w pięknym świecie Ni no Kuni! Dołącz do młodego króla Evana, który wyrusza w podróż z misją założenia nowego królestwa. Z pomocą przyjaciół zjednoczcie świat i ocalcie jego mieszkańców przed straszliwym złem. Młody król Evan traci tron w wyniku zamachu stanu. Nie poddaje się jednak i wyrusza w podróż, by założyć nowe królestwo, zjednoczyć swój świat i ocalić jego mieszkańców przed zagrażającymi im mrocznymi siłami. Dołącz do niego i wspólnie przeżyjcie niezapomnianą przygodę, w której zacierają się granice pomiędzy grą i filmem animowanym. Gra Ni no Kuni II została opracowana przez studio LEVEL-5, a piękne projekty postaci stworzył legendarny grafik Yoshiyuki Momose. Autorem poruszającej ścieżki dźwiękowej jest światowej sławy kompozytor Joe Hisaishi. The Prince's Edition (dostępne na PS4) zawiera:

  • Pełną wersję gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
  • Pakiet wyposażenia księcia
  • Przepustkę Sezonową, dzięki której zdobędziesz dostęp do wszystkich nadchodzących pakietów DLC, zapewniających wiele dodatkowych godzin rozgrywki oraz pakiet wyposażenia księcia.

W skład King's Collectors Edition (dostępne na PS4 I PC) wchodzą:

  • Pełna wersja gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
  • Przepustka sezonowa do dwóch nadchodzących dodatków, zapewniających wiele dodatkowych godzin rozgrywki
  • Ekskluzywny Steelbook®
  • Brzmienie Ni no Kuni II: Płyta winylowa z motywem muzycznym, skomponowanym przez Joe Hisaishiego
  • Sztuka Ni no Kuni II: Wyjątkowy 148-stronicowy artbook, zawierający szkice legendarnego grafika Momose-san oraz studia LEVEL-5
  • The Kingmakers: Płyta Blu-ray zawierająca dokument pokazujący kulisy powstawania gry
  • Przemiana Króla - 20-centymetrowa figurka, obracająca się i grająca motyw muzyczny Ni No Kuni II

 13.12.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły