News - Overcooked: Special Edition w wersji na Nintendo Switch w planie wydawniczym

Warszawa, 11.01.2018 - Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła imprezowa gra kulinarna, pt. Overcooked! Special Edition na konsolę Nintendo SwitchTM. Tytuł w angielskiej wersji językowej trafi na półki sklepowe już 13 lutego.

Cebulowe Królestwo jest w niebezpieczeństwie, a uratować je mogą tylko najlepsze popisy kulinarne! W Overcooked! Special Edition gracze muszą udać się w podróż przez wiele okrutnych i nietypowych kuchni, by stać się kulinarnymi mistrzami, którzy będą mogli pokonać zjadliwe zło, które nawiedziło te ziemie. Działając wraz z innymi kucharzami w ramach jednego zespołu musisz przygotować, ugotować i podać liczne smakowite dania zanim zirytowani klienci trzasną drzwiami lokalu. Naostrz noże i wyciągnij z szafy strój kucharza - w tych zwariowanych kuchniach nie ma mięsa na błędy! Dzięki Nintendo SwitchTM możesz teraz doświadczyć zwariowanej kanapowej rozgrywki zespołowej oferowanej przez Overcooked! Special Edition, gdy tylko najdzie cię na to ochota. Wyjmij konsolę Nintendo Switch z urządzenia Nintendo Switch DockTM i udaj się w pełną kulinarnych przygód podróż, zupełnie jak dzielni wędrowni kucharze z Cebulowego Królestwa!

 

Kluczowe cechy gry:

·         KULINARNA MISJA - Cebulowe Królestwo to bogaty świat, pełen okrutnych i nietypowych kuchni, które możesz podbić. Udaj się w epicką podróż i zmierz się z coraz trudniejszymi i dziwniejszymi kuchniami, w których wytężysz swoje umiejętności współpracy i koordynacji do granic możliwości. Każdy poziom zawiera nowe wyzwanie dla ciebie i twojego zespołu, takie jak ślizganie się po pokładzie pirackiego statku, przemieszczanie się między rozpędzonymi ciężarówkami, gotowanie na krze lodowej, czy też podawanie jedzenia w trzewiach piekielnych zaświatów. Nawet najodważniejsi szefowie kuchni zostaną wystawieni na próbę.

·         PROSTE STEROWANIE, GŁĘBOKIE WYZWANIE - Podstawy gry Overcooked! Special Edition są tak proste, że każdy może dołączyć do zabawy, ale gdy pizza spada serem do dołu, zwyciężyć może tylko dobrze naoliwiony zespół superkucharzy, którzy potrafią komunikować się ze sobą i koordynować swoje działania!

·         WYKORZYSTAJ WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI - Jako jedna z nielicznych gier na konsolę, Overcooked! Special Edition korzysta z opcji Nintendo Switch HD Rumble. Kuchenne szaleństwo porwie cię jak nigdy wcześniej.

·         WSPÓLNE GOTOWANIE SMAKUJE NAJLEPIEJ - Podobnie jak samym gotowaniem, grą Overcooked! Special Edition najsmaczniej jest cieszyć się ze znajomymi! Wezwij na pomoc kolegę, odłączając kontrolery Joy-ConTM, i bierz się do roboty! Dorzuć do tego dodatkowy zestaw kontrolerów Joy-Con lub dwa kontrolery Nintendo Switch ProTM, a w tej zwariowanej zabawie będzie mogło wziąć udział aż czterech graczy. Będziecie musieli ugotować wiele różnych potraw i pracować razem, by stać się najskuteczniejszym zespołem na świecie! Niezależnie od tego, w jaki sposób chcesz grać, jeśli uważasz, że sobie poradzisz, przygotuj się na wejście do kuchni!

·         KILKA PIECZENI NA JEDNYM OGNIU - Niezależnie od tego, czy cieszysz się trybem współpracy w sieci lokalnej na głębokim oleju, czy też przysmażoną na małym tłuszczu rozgrywką jednoosobową, podczas zabawy odblokujesz nowe poziomy, nowe postacie kucharzy, a nawet nastawione na rywalizację poziomy wyzwań, na których dwuosobowe zespoły mogą stanąć do kuchennego pojedynku na twardo.

·         W PEŁNI WYPOSAŻONA KUCHNIA - Gra Overcooked! Special Edition zawiera wszystkie zapierające dech w piersiach (i powodujące ataki szału) kuchnie z głównej gry wraz z obydwoma rozszerzeniami, „The Lost Morsel" i „Festive Seasoning".

 

Zamów grę przed premierą w sklepach stacjonarnych i internetowych, m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.11.01.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły