News - Premiera Dragon Ball FighterZ

Z przyjemnością informujemy, że dziś, 26 stycznia, do sprzedaży trafiła gra z gatunku bijatyk 2,5D, pt. DRAGON BALL FigterZ. Tytuł ukazał się w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 oraz w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole Xbox One. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Po sukcesie serii Xenoverse nadszedł czas, aby wzbogacić obecną generację konsol o nową bijatykę z uniwersum Dragon Ball. DRAGON BALL FighterZ zbudowany jest z elementów, które sprawiają, że ta marka jest tak popularna - niekończących się spektakularnych starć pomiędzy potężnymi wojownikami. Dzięki studiu Arc System Works DRAGON BALL FighterZ dostarcza system rozgrywki, który jest łatwy do nauczenia się, ale trudny do opanowania na poziomie mistrzowskim oraz grafikę w stylu anime stojącą na najwyższym możliwym poziomie. Zobacz zwiastun premierowy gry. Cechy gry DRAGON BALL FighterZ:

  • Walki 3vs3 Tag/Support - pozwalają graczom do perfekcji opanować styl walki więcej niż jednego bohatera, dzięki czemu rozgrywka staje się bogatsza i głębsza
  • Mangowa animacja najwyższej jakości - przy pomocy silnika Unreal Engine i wielce utalentowanego zespołu Art System Works, DRAGON BALL FighterZ jest wizualnym arcydziełem
  • Spektakularne pojedynki - wykonuj powietrzne combo, dokonuj destrukcji na otoczeniu, przeżyj znakomite sceny z animowanego pierwowzoru Dragon Ball w jakości 60 FPS oraz rozdzielczości 1080p (większa rozdzielczość będzie obsługiwana na PS4 Pro i Xbox Scorpio)

 26.01.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły