News - Premiera gry Dead Rising 4 w wersji na PC już za tydzień

Warszawa, 07.03.2017 - Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech przypomina, że już za tydzień, 14 marca, do sprzedaży trafi gra Dead Rising 4 w wersji na komputery PC. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Wkrocz do Willamette w stanie Kolorado w trakcie trwania okresu świątecznego, gdzie dochodzi do wybuchu tajemniczej epidemii w centrum handlowym Willamette Memorial i otaczającym je mieście. Fotoreporter Frank West powraca po 16 latach, które upłynęły od wydarzeń w Dead Rising. Jako zwykły facet, który wylądował w niezwykłej sytuacji, Frank będzie próbował odkryć tajemnicę kryjącą się za rządowym spiskiem, który doprowadził do wybuchu epidemii. Frank dotrze do prawdy... Lub zginie próbując.

 

Dzięki intensywnej akcji i niespotykanemu poziomowi modyfikacji postaci i broni, Dead Rising 4 gwarantuje wrażenia z gry przyprawiające o szybsze bicie serca, którego gracze doświadczą w trakcie eksploracji, szabrowania i walki o przetrwanie w otwartym świecie stojącym na skraju kolejnej apokalipsy zombie.


Główne cechy gry:


· Frank West powraca! - Oryginalny bohater „Dead Rising", fotoreporter Frank West powraca po 16 latach, które upłynęły od wydarzeń w Willaette, wraz ze swoim nowym telefonem, dzięki któremu będzie mógł robić sobie selfie z zombie i odkrywać ukryte obiekty na terenie miasta. 

· Otwarty sandbox - Eksploruj i przeszukuj ogromne przestrzenie Willamette Memorial Megaplex by znaleźć bronie i kostiumy, by walczyć z apokalipsą zombie i wybrać się do miasta po dodatkowe wskazówki.

· Wszystko jest bronią - Twórz swoje własne narzędzia destrukcji wykonując setki potencjalnych kombinacji, zaczynając od czysto praktycznych broni, a kończąc na odjechanych projektach takich jak Suckmaster 3000 lub Sledge Saw.

· Dwie nowe klasy zombie - Gracze natrafią na nowe zombie: Fresh i Evo. Pierwszy typ to zombie, które dopiero co zostały przemienione, przez co przepełnione są furią i będą szarżować bezpośrednio w kierunku bohatera. Zombie Evo to przebiegli zabójcy, którzy przewidują kolejne ruchy gracza, nie dając mu tym samym chwili odpoczynku.

· Wejdź w kombinezon EXO - Teraz gracze mogą uzbroić się w potężny pancerz, który zapewnia niezwykłą siłę ognia, która pomoże w walce z hordami zombie. 

· Angażujący tryb multiplayer - Zagraj z trzema przyjaciółmi, by wykonywać misję i podbijać teren zainfekowanego przez zombie Willamette Memorial Megaplay Mall.

 

Grę można zamawiać m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl07.03.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły