News - Premiera gry Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker’s Memory

Z przyjemnością informujemy, że dziś, 19 stycznia, do sprzedaży trafiła gra z gatunku jRPG Digimon Story: Cyber Sleuth - Hacker's Memory. Tytuł ukazał się na konsolę PlayStation®4 w japońskiej wersji językowej z angielskimi napisami.

Po oskarżeniach o zbrodnię, której nie popełnił, Keisuke Amazawa nie ma innego wyboru jak tylko zatopić się w Cyfrowy Świat i udowodnić swoją niewinność. Nawet jeśli będzie to wiązało się ze z dołączeniem do grupy hakerów i pomocą im w rozwiązaniu zagadek, będących zagrożeniem dla tego tajemniczego wszechświata. Prawda leży gdzieś pomiędzy światem realnym a cyfrowym... Cechy gry:

  • Cyberpunkowa atmosfera - Daj się porwać mrocznej i niezwykłej przygodzie, balansując na granicy pomiędzy światem realnym a cyfrowym.
  • Głęboka i uzależniająca rozgrywka - Doświadcz idealnej mieszanki przygód, walk i rozwoju swoich kompanów dzięki ponad 320 gatunkom Digimonów, które tylko czekają, aż je odkryjesz!
  • Wybierz najlepszą strategię z wielu klasycznej rozgrywce turowej, wzbogaconej o umiejętności, kompatybilności oraz ataki specjalne Digimonów.
  • Nieopowiedziana historia - Dowiedz się, jak zakończyła się tajemnicza historia z gry "Digimon Story: Cyber Sleuth".

Gra jest dostępna w wybranych sklepach internetowych.

 19.01.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły