News - Premiera gry Monster Hunter: World

Warszawa, 26.01.2018 - Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że dziś - 26 stycznia - do sprzedaży trafiła nowa cześć popularnej serii gier Action-RPG, pt. Monster Hunter: World. Tytuł, po raz pierwszy w historii serii, ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej i jest dostępny na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One. Wersja na komputery PC ukaże się w późniejszym terminie. Polska wersja językowa dodaje się automatycznie wraz z aktualizacją gry dziś, w dniu premiery.

  W Monster Hunter: World gracze wcielają się w rolę tytułowych myśliwych, którzy przyjmują zadania na wyśledzenie i upolowanie przeróżnych, nierzadko ogromnych potworów zamieszkujących tętniący życiem ekosystem gry, pełnym drapieżników i... ich ofiar. Bohaterowie mogą wykorzystać ulubioną broń z 14 różnych klas oraz szereg survivalowych narzędzi, dzięki którym mogą m.in. przyciągać potwory do pułapek, a nawet napędzać przeciw sobie w zażartych pojedynkach. Łowcy, zbierzcie się! Cechy gry Monster Hunter World:

  • Witaj w tym Nowym Świecie! Wcielając się w rolę łowcy, gracze wyruszają na ekspedycję badawczą na nowo odkryty kontynent, nazwany Nowym Światem, gdzie podejmą wiele zadań aby odkryć ten tajemniczy ląd.
  • Poluj, aby ulepszać swój ekwipunek - Pokonuj potwory i zbieraj przedmioty, aby stworzyć nowe pancerze i bronie, które nabędą charakterystycznych cech, w zależności od pokonanej bestii. Wykorzystuj następnie cechy stworzonych przedmiotów do zdobycia przewagi w kolejnych starciach!
  • Żywy i bogaty ekosystem: Wykorzystuj otaczające Cię środowisko oraz dziką przyrodę na swoją korzyść. Nasyłaj na siebie nawzajem potwory, aby wywabić głównego przeciwnika w odpowiednie miejsce, ale bądź ostrożny na inne zagrożenia, czyhające dookoła!
  • Wciągająca rozgrywka wieloosobowa - Gdy bestia staje się zbyt wielkim wyzwaniem w bezpośredniej walce, wyślij sygnał SOS na światowy serwer, dzięki czemu przywołasz nawet trzech innych myśliwych, by walczyli u twego boku.
  • Płynna rozgrywka - Gracze oraz potwory przemieszczają się pomiędzy obszarami dowolnie oraz bez ekranów ładowania mapy. Wpływ na rozgrywkę ma również dynamicznie działający cykl dnia i nocy.

Już teraz zajrzyj na oficjalny profil gry Monster Hunter: World w serwisie YouTube i zobacz materiały wideo, prezentujące fragmenty rozgrywki.

 26.01.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły