News - Premiera gry Scooby-Doo! - Pierwsze Strachy

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że już dziś ma miejsce premiera gry Scooby-Doo! Pierwsze Strachy. Gra została wydana na komputery PC i zawiera dwie wersje językowe do wyboru - pełną polską lokalizacją (dubbing) oraz wersją anglojęzyczną.

Gra Scooby-Doo! Pierwsze Strachy przenosi graczy w czasie do okresu, gdy Tajemnicza Spółka była w dużo młodszym wieku.  Na graczy czekają cztery duże zagadki, a ich podczas ich rozwiązywania odwiedzić będzie można stare zamczysko, opuszczone wesołe miasteczko, budynek szkoły średniej oraz statek widmo. Bohaterowie będą musieli nie tylko szukać śladów, które doprowadzą ich do rozwiązania kolejnych zagadek, ale też walczyć z przeciwnikami oraz od czasu do czasu uciekać przed głównym złoczyńcą. W grze dostępnych będzie wiele dodatkowych przedmiotów i ubrań, które staną się możliwe do odblokowania po zebraniu odpowiedniej ilości Scooby Snacksów. Możliwe też będzie odblokowywanie specjalnych umiejętności, które ułatwią graczom rozwiązywanie kolejnych tajemnic. Ponadto kolejne lokacje będzie można odwiedzać wraz rodziną bądź przyjaciółmi w ramach trybów drop-in/drop-out oraz trybu dwuosobowej kooperacji. Gra zostanie wydana z dwiema wersjami językowymi. W polskiej gracze przeżyją niesamowite przygody Scoobiego słysząc znajome głosy lektorów znanych z filmów i serialu, natomiast gra w wersji angielskiej, zwłaszcza dla najmłodszych graczy, będzie doskonałą okazją do nauki i poszerzenia znajomości języka angielskiego.

Gra dostępna jest też w Edycji Specjalnej zawierającej:

  1. Grę Scooby-Doo! Pierwsze Strachyw podwójnej wersji językowej do wyboru - polskiej (dubbing) i angielskiej.
  2. Film DVD „Scooby-Doo! Strachy i Patałachy" -  pełnometrażowy film opowiadający o tym jak członkowie Tajemniczej Spółki i psi detektyw spotkali się po raz pierwszy. Historia ich przyjaźni zaczęła się od niesłusznego oskarżenia o upiorny żart z duchami! Przyjaciele postanawiają oczyścić się z zarzutów.
  3. Zestaw figurka Scoobiego w przebraniu pirackim i pojazd  Piracki Gang - idealne uzupełnienie kolekcji Scooby-Doo!

Cechy gry:

  1. Dwie wersje językowe do wyboru - polska, z głosami lektorów znanych z kreskówek o Scoobym oraz angielska.
  2. 4 różne lokacje i 4 różne zagadki do rozwiązania.
  3. Swobodny wybór bohaterów Tajemniczej Paczki dzięki trybowi drop-in/drop-out.
  4. Supergadżety, narzędzia, przedmioty i umiejętności do odblokowania, które pomogą w rozwiązywaniu zagadek.
  5. Kostiumy i przebrania, które pozwolą przechytrzyć przeciwników.

 25.11.2011
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły