News - Premiera gry Shadow of Tomb Raider

14.09.2018, WarszawaCenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś, 14 września, do sklepów trafiła kontynuacja przygód ikonicznej postaci Lary Croft – Shadow of the Tomb Raider. Zwieńczenie trylogii jest dostępne na konsole Xbox One oraz PlayStation®4 w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej.  Gra Shadow of the Tomb Raider ukazała się w dwóch wydaniach – standardowym oraz w Edycji Croftów, zawierającej liczne cyfrowe przedmioty, do wykorzystania w grze.

Zobacz zwiastun premierowy i sprawdź, z czym będzie musiała się zmierzyć Lara w grze Shadow of the Tomb Raider.

Warto przypomnieć, że dodatkowo wyłącznie w sieci Media Markt i Saturn dostępna jest specjalna Limitowana Edycja Steelbook® gry Shadow of the Tomb Raider.
Z kolei gracze, którzy zamówią grę za pośrednictwem portalu Allegro.pl otrzymają bonus w postaci specjalnej torby z logiem i artem z gry. Oferta obowiązuje u sprzedawców: Grymel.pl, Konsoleigry.pl, Muve.pl oraz X-Kom.pl.

Grę można także zamówić za pośrednictwem strony https://tombraider.cenega.pl/

Przeżyj z Larą Croft chwile, które ukształtowały jej postać. W grze Shadow of the Tomb Raider, Lara musi stawić czoła śmiertelnej dżungli, pokonać przerażające grobowce i wytrwać w najcięższych godzinach swego życia. Wyruszając ocalić świat przed apokalipsą Majów, Lara wypełni swoje przeznaczenie. Zostań odkrywcą grobowców.

Cechy gry Shadow of the Tomb Raider:

  • Przetrwaj w najniebezpieczniejszym miejscu na ziemi. Okiełznaj bezlitosną dżunglę, aby przetrwać. Zbadaj podwodne światy pełne szczelin i głębokich systemów tunelowych.
  • Stań się jednością z otoczeniem. Nie posiadająca broni i przewagi liczebnej, Lara jest zmuszona wykorzystać dżunglę na swoją korzyść. Atakuj z zaskoczenia i znikaj jak jaguar, używaj błota jako kamuflażu i wywołuj strach u wrogów, siejąc chaos i zamęt.
  • Odwiedź mroczne i dzikie grobowce. Teraz nawet bardziej przerażające i mrożące krew w żyłach niż kiedykolwiek. Aby się do nich dostać trzeba wykorzystać spryt i zręczność, a w środku na każdym kroku czyhają niebezpieczeństwa i śmiertelne zagadki.
  • Poznaj wiecznie żywą historię. Zawędruj do ukrytego miasta i zwiedź najobszerniejsze do tej pory lokacje w serii Tomb Raider.

Wersja PC była oferowana w przedsprzedaży w wybranych sklepach internetowych.14.09.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły