News - Premiera gry Sniper Elite 4 już za tydzień

07.02.2017, Warszawa - Cenega, partner firmy Sold Out w Polsce przypomina, że już za tydzień 14 lutego, wraz ze światową premierą, do sprzedaży w Polsce trafi gra Sniper Elite 4. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy)  i angielskiej wersji językowej do wyboru na konsole Playstation®4 i Xbox One. Za tłumaczenie odpowiada firma QLOC S.A.

Przypominamy, że zamawiając grę przed premierą w wybranych sklepach online można sobie zagwarantować pakiet skórek kamuflażowych do karabinów oraz dodatkową misją w kampanii „Cel: Führer". Oprócz tego w sklepach Media Markt i Saturn dostępna jest specjalna pudełkowa edycja przedpremierowa z koszulką z motywem z gry i wymienionymi wcześniej dodatkami w grze. Koszt zakupu tej edycji będzie można odjąć od ceny pełnej wersji gry w tym samym sklepie (Uwaga! Należy zachować dowód zakupu).


Sniper Elite 4 to kolejna część wielokrotnie nagradzanej serii gier snajperski, których system balistyczny zdefiniował ten gatunek gier. Nowy tytuł łączy symulacyjny model strzelania z mechanikę skradania i wciągającą akcją przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby, która toczy się na największym i najbardziej zróżnicowanym terenie dostępnym w grach z serii Sniper Elite. Dzięki rozległej kampanii dla jednego lub dwóch graczy, a także dedykowanemu kooperacyjnemu lub rywalizacyjnemu trybowi dla wielu graczy, Sniper Elite 4 zapowiada się na najlepszą strzelaniną w realiach drugiej wojny światowej tej generacji.

 

Witamy we Włoszech w 1943 roku! Umiejscowiony krótko po wydarzeniach z poprzedniej części, Sniper Elite 4 pozostaje w realiach drugiej wojny światowej i przenosi graczy na malowniczy włoski półwysep. Akcja gry będzie toczyć się od skąpanych w słońcu miast śródziemnomorskich po kolosalne nazistowskie konstrukcje, mroczne lasy i oszałamiające górskie klasztory inspirowane przez Monte Cassino. Tajny agent i strzelec wyborowy Karl Fairburne zostanie rzucony do akcji, by walczyć u boku dzielnych mężczyzn i kobiet z włoskiego ruchu oporu i pomóc im wyzwolić kraj z jarzma faszyzmu. Pokonaj przerażające zagrożenie, które może powstrzymać kontratak państw alianckich w Europie. Jeżeli twoja misja zakończy się niepowodzeniem, nie dojdzie do Operacji Overlord, nie będzie lądowania w Normandii, a Europa nie odniesie zwycięstwa!

 

Zamów przed premierą m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl07.02.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły