News - Premiera gry Street Fighter V: Arcade Edition

Z przyjemnością informujemy, że dziś, 19 stycznia, do sprzedaży trafiło pudełkowe wydanie gry Street Fighter® V: Arcade Edition na konsolę PlayStation®4. Rozszerzona edycja najnowszej części kultowej serii bijatyk ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

  W skład Street Fighter® V: Arcade Edition, poza oryginalną wersją gry Street Fighter V, wchodzą:  

  • Nowy Tryb Arcade
  • Nowy Tryb Extra Battle
  • Nowe ataki V-trigger
  • Galeria
  • Przebudowany interfejs
  • Postacie do pobrania z Season 1 DLC*
  • Postacie do pobrania z Season 2 DLC*

  * Cała nowa zawartość jest dostępna do pobrania za darmo dla posiadaczy wcześniejszej wersji Street Figther V poza postaciami z DLC Season 1 i 2. Postacie te mogą być kupione osobno lub odblokowane za pomocą waluty w grze.  

 

Nowy Trybie Arcade pozwala graczom przypomnieć sobie 30 letnią historię bestsellerowej serii Street Fighter. Wybierz jedną z sześciu różnych ścieżek i rywalizuj w meczach z przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, aby odkryć różne końcówki w zależności od poczynań gracza.

Z kolei w Extra Battle Mode na graczy czekają wyzwania ograniczone czasowo, w których będą mogli skorzystać z Fight Money, aby otrzymać ekskluzywny dla każdego miesiąca strój premium. Zakończ wszystkie cztery wyzwania każdego miesiąca, aby otrzymać specjalny strój, unikatowy dla tego trybu. A to nie koniec atrakcji! Street Fighter V będzie regularnie aktualizowany o nową zawartość, którą będziemy ujawniać na bieżąco.  

Obecni gracze Street Fighter V i przyszli nabywcy Street Fighter V: Arcade Edition zostaną umieszczeni w tej samej puli graczy, którzy będą mogli rywalizować między sobą dzięki multiplatformowej grze online na PS4 i PC tworząc jednolitą bazę fanów. Wszystkie popremierowe dodatki, takie jak postacie do pobrania, można uzyskać całkowicie bezpłatnie, kończąc różne wyzwania w grze i otrzymując wirtualną walutę zwaną Fight Money.

 19.01.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły