News - Premiera Resident Evil 7 biohazard Gold Edition!

Warszawa, 12.12.2017 - Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, informuje, że dziś - 12 grudnia - do sprzedaży trafiło wydanie Gold Edition głośnego survival horroru, pt. Resident EvilTM 7 biohazard. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC oraz konsole PlayStation®4 oraz Xbox One. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

  Resident Evil 7 biohazard Gold Edition zawiera pełną wersję gry, z opublikowanymi wcześniej rozszerzeniami, w tym 3 dodatkami z zawartością do pobrania. W skład wcześniej opublikowanych DLC wchodzą Banned Footage Vol. 1, Banned Footage Vol. 2 oraz premierowe End of Zoe. Od dziś wszyscy posiadacze Resident Evil 7 biohazard będą mogli za darmo pobrać także opóźnione DLC Not a Hero, w którym powróci słynny, lubiany przez fanów serii żołnierz BSAA, Chris Redfield. W End of Zoe gracze odkryją nowe, bagienne obszary i staną przeciwko nowemu zagrożeniu. Wydarzenia w tym dodatku zostały umiejscowione po głównym wątku fabularnym Resident Evil 7 biohazard i prezentują rozgrywkę z zupełnie nowej perspektywy.  

 

 Resident Evil 7 biohazard wyznaczył nowy kurs dla serii Resident EvilTM powracając do korzeni i prezentując prawdziwie przerażający horror. Akcja gry przenosi do złowieszczej posiadłości na amerykańskiej plantacji, tuż po dramatycznych wydarzeniach z Resident Evil 6. Po raz pierwszy w historii serii gracze mogli doświadczyć grozy z perspektywy pierwszej osoby. Łącząc najbardziej charakterystyczne elementy rozgrywki z napiętą atmosferą, która dwadzieścia lat temu ukuła termin „survival horror", Resident Evil 7 biohazard dostarczy zatrważająco realistyczne wrażenia, które zdefiniują nową erę w gatunku horroru.   Niemal całą grę, włączając w to dodatki End of Zoe i Not a Hero można ukończyć wykorzystując PlayStation VR!12.12.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły