News - Premiera Rocket League: Edycja Kolekcjonerska

Warszawa, 26.01.2018 - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest nowa wersja Edycji Kolekcjonerskiej wysoko ocenianej gry - Rocket League z polskimi napisami w wersji na konsolę Nintendo Switch. Przypominamy jednocześnie, że Edycja Kolekcjonerska gry jest również dostępna z polskimi napisami w wersji pudełkowej na komputerowy system rozrywki Playstation® 4 i Xbox One.

  Edycja kolekcjonerska poza grą zawiera:

·         3 zestawy dodatków: Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars oraz Chaos Run

 ·         4 dodatkowe pojazdy

·         kolekcjonerski art w technice litografii oraz zupełnie nową dodatkową zawartość inspirowaną uniwersum DC:

·         pojazd Flasha

·         banery inspirowane DC Gra Rocket League zdobyła lub była nominowana do ponad 150 nagród „Gry roku" i jest jedną z najlepiej ocenianych przez krytyków gier sportowych obecnej generacji.

Mogąca pochwalić się społecznością liczącą ponad 36 milionów graczy, gra Rocket League jest niezwykle dynamiczną hybrydą zręcznościowej piłki nożnej i samochodowego chaosu, z łatwym w obsłudze sterowaniem i płynną rywalizacją, obsługującą zaawansowany silnik fizyczny. Dostępna na Xbox One, komputerowy system rozrywki PlayStation®4, Windows PC, Mac i SteamOS poprzez Steam, a już wkrótce także na Nintendo SwitchTM, gra Rocket League zawiera ponad 100 miliardów możliwych kombinacji personalizacji, pełny tryb sezonu offline, liczne opcje, starcia online w trybie rywalizacji i w trybie dowolnym oraz specjalne „mutatory", które pozwalają całkowicie zmienić zasady gry.  

 

Aby dowiedzieć się więcej o Rocket League, odwiedź http://www.RocketLeague.com.   Gra dostępna jest w sklepach stacjonarnych i internetowych m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl i w innych sklepach z grami.26.01.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły