News - Scribblenauts Showdown w planie wydawniczym

Warszawa, 19.01.2018 - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra ScribblenautsTM Showdown trafiła do naszego planu wydawniczego. Tytuł w angielskiej wersji językowej będzie dostępny 9 marca na komputerowy system rozgrywki PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo SwitchTM.

ScribblenautsTM Showdown, najnowsza odsłona logiczno-przygodowej serii gier, wzbogaca znaną formułę o 2 nowe imprezowe tryby dla od jednego do czterech graczy. „Gra łączy zabawę wyobraźnią i humor doceniany przez fanów ScribblenautsTM z nowymi elementami gry towarzyskiej, pozwalającymi rywalizować z przyjaciółmi oraz rodziną", powiedział Steven Chiang, Generalny Wiceprezydent z działu Produkcji w Warner Bros. Interactive Entertainment. W pierwszym z nowych trybów - showdown, maksymalnie cztery osoby zmierzą się w dążeniu do zwycięstwa w karcianej strategii, wzbogaconej o liczne minigry.

Aby zwyciężyć w kategorii „wordy" należy wykazać się pomysłowością w odnalezieniu najlepszego obiektu lub postaci z ogromnego zbioru aż 30 tysięcy słów, natomiast w trybie „speedy" liczy się przede wszystkim refleks. W drugim z nowych trybów - versus, dwóch graczy może bezpośrednio rywalizować w ponad 25 minigrach w każdej sesji. Zabawa z minigrami jest również możliwa w trybie dla pojedynczego gracza. Tryb versus pozwala kontynuować zabawę poprzez losowanie gier po zakończonej rozgrywce. Poza nowościami, w grze dostępny jest również tryb dobrze znany z poprzednich odsłon gry, czyli sandbox , pozwalający jednemu bądź dwojgu graczy rozwiązywać zadania na ośmiu nowych poziomach. Celem jest zdobycie ukrytych gwiazdek i osiągnięć.

 

Obserwuj ScribblenautsTM Showdown na:

http://www.facebook.com/ScribblenautsVideoGame

http://twitter.com/ScribbleMaxwell

https://www.instagram.com/Scribblenauts

https://www.pinterest.com/Scribblenauts  

 

Obejrzyj zwiastun gry na: https://youtu.be/zDkxOdW-ZBc

Grę można zamówić przed premierą w wybranych sklepach internetowych, m.in. na muve.pl i sklep.gry-online.pl.19.01.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły