News - Total War Saga: Thrones of Britannia w planie wydawniczym

Warszawa, 01.02.2018 - Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła nowa gra strategiczna z kultowej serii Total WarTM Saga: Thrones of Britannia. Tytuł ukaże się 19 kwietnia, równo ze światową premierą i będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC.

Pudełkowe wydanie Total WarTM Saga: Thrones of Britannia będzie dostępne do nabycia w Edycji Limitowanej, która zawierać będzie specjalnie wytłaczany SteelBook®, inspirowany bogato zdobionymi hełmami anglosaskimi z tego okresu - jak przykładowo słynny, zrekonstruowany hełm Sutton Hoo. Do Limitowanej Edycji dołączony również zostanie dwustronny plakat ze szczegółowo przedstawioną mapą kampanii oraz zestaw kart do zbierania, prezentujących najbardziej wybitnych przywódców z gry. Dodatkowo w wersji cyfrowej dostępna będzie standardowa edycja Total WarTM Saga: Thrones of Britannia.  

 

Grę Total WarTM Saga: Thrones of Britannia Edycja Limitowana wkrótce będzie można zamówić przed premierą w wybranych sklepach online. Co więcej, producent serii  Total WarTM, Creative Assembly, zobowiązał się do przekazania 25% zysków ze sprzedaży oferty przedpremierowej gry Total WarTM: Thrones of Brittania na działalność charytatywną organizacji War Child UK.

 

Tematyka gier z serii Total WarTM obraca się wokół wojny: jej strategicznych i taktycznych wyzwań, wpływu na gospodarki narodowe oraz wiele innych abstrakcyjnych czynników. Prawdą niestety jest, że brutalna rzeczywistość, jaką jest wojna, niesie za sobą wiele przerażających konsekwencji głównie dla tych niewinnych, a dzieci często są najbardziej bezbronne. War Child UK, organizacja charytatywna działająca na rzecz dzieci dotkniętych konfliktem, założyła sobie na cel dążenie do świata pozbawionego krzywdy, jaką wojna wyrządza najmłodszym. Celem War Child UK jest dotarcie do dzieci najszybciej, jak to możliwe - w momencie wybuchu konfliktu; i wsparcie ich w powrocie do zdrowia - zapewniając bezpieczeństwo, gwarantując wykształcenie i naukę umiejętności, niezbędnych do życia.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat organizacji War Child UK oraz donacji Creative Assembly z zysków ze sprzedaży Total WarTM Saga: Thrones of Britannia, odwiedź blog:
https://www.totalwar.com/blog/britannia-release-date-system-requirements  

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat unikalnego stylu i narracji w grze Total WarTM Saga: Thrones of Brittania, zobacz dokument producentów serii: https://youtu.be/ESiYBK79vvA. Materiały graficzne z gry można znaleźć pod tym adresem  

 

Więcej o grze Total WarTM Saga: Thrones of Brittania: „Thrones of Britannia" to samodzielna gra z serii Total War Saga. Gracze napiszą w niej od nowa kluczowy rozdział w historii, od którego zależeć będzie przyszłość Wysp Brytyjskich. Mając do wyboru dziesięć grywalnych frakcji, gracz będzie musiał zbudować i utrzymać królestwo na chwałę Anglosasów, gaelickich klanów, walijskich plemion lub wikińskich osadników. Wykuwaj sojusze, kieruj rozwojem osad, powołuj pod broń całe armie i prowadź zbrojne kampanie na mapie, która w porównaniu z wcześniejszymi grami z serii Total War zadziwia szczegółowością.

  • Wybierz swą strategię. Wielka kampania zaoferuje wiele dróg do osiągnięcia zwycięstwa: podbijaj nowe tereny ogniem i stalą, zdobywaj sławę i prestiż, wznosząc wielkie budowle, odkrywając nowe technologie i gromadząc popleczników, lub ukończ łańcuch wyjątkowych zadań opartych na historii wybranego przez ciebie ludu. Po ukończeniu głównego wątku przygotuj się na poważne wyzwanie w późniejszym etapie gry i utorowanie sobie drogi do ostatecznego zwycięstwa.
  • Odkryj i zdobądź najdalsze zakątki Brytanii. Od zaśnieżonych wyżyn Szkocji do sadów i łąk Kentu - przemierzaj połacie lądu, odkrywaj to, co spowija mgła wojny, i zobacz Brytanię w jej pełnej krasie. Zróżnicowane miasta, wioski i regiony zagwarantują różnorodność pól bitewnych. Wykorzystuj nowe możliwości ekspansji - czekają na ciebie pomniejsze osady do zdobycia. Przerwij szlaki zaopatrzeniowe nieprzyjaciół i zmuś ich do opuszczenia dogodnych pozycji obronnych.
  • Zbuduj swą legendę czy to jako wódz wikingów, czy anglosaski król. Każda z frakcji stawi czoła serii wyjątkowych wyzwań i decyzji bazujących na prawdziwych wydarzeniach z kart historii oraz ówczesnych warunkach geopolitycznych. Prowadź wyprawy wikingów lub zarządzaj gospodarką rolną Anglosasów - każda z frakcji posiada swój własny charakter i model rozgrywki. Pokieruj poczynaniami króla i arystokracji, spraw, by poprzez dokonywanie unikalnych wyborów wywierali oni określony wpływ na otaczający ich świat, i zdecyduj, jak potoczy się ich historia.
  • Dopracowana „klasyczna" rozgrywka serii Total War. Gra zawiera wiele zmian i poprawek kluczowych aspektów mechaniki Total War - takich jak zarządzanie prowincjami, polityka, rozwój technologii, rekrutacja jednostek, podejmowanie decyzji w obliczu ważnych wydarzeń i wiele, wiele więcej. Wszystkie zmiany zaprojektowano z myślą o bardziej wciągającej rozgrywce i położeniu większego nacisku na wybory gracza.

 01.02.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły