News - Wydajemy Life is Strange: Before the Storm Limited Edition

Warszawa, 23.01.2018 - Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Life is Strange: Before the Storm Limited Edition trafiła do naszego planu wydawniczego.

Tytuł w angielskiej wersji językowej będzie dostępny od 6 marca na komputery osobiste, komputerowy system rozgrywki PlayStation®4 i Xbox One.

Akcja Life is Strange: Before the Storm umiejscowiona jest w Arcadia Bay, trzy lata przed wydarzeniami z pierwszej gry z serii. Gracze wcielą się w rolę 16-letniej buntowniczki, Chloe Price, i zaobserwują początki niezwykłej przyjaźni z Rachel Amber, piękną i popularną dziewczyną. Gdy rodzinny sekret odwróci świat Rachel do góry nogami, nowo zawarty sojusz da bohaterkom siłę do starcia ze swoimi demonami.  

 Edycja limitowana oprócz gry zawierać będzie drukowany artbook z oryginalnymi grafikami oraz płytę CD z soundtrackiem. W wydaniu na graczy czeka również dostęp do dodatkowego epizodu pt. „Farewell". W tej historii gracze zobaczą powrót młodej Max Caulfield znanej z poprzedniej odsłony Life is Strange.

 

Wydanie premierowe dostępne będzie wyłącznie we wzbogaconej Edycji Limitowanej.  

Ponadto, w skład wydania wejdą:

·       Tryb Mixtape - zaprojektuj swoją własną playlistę z licencjonowanego soundtracku Life is Strange i słuchaj jej podczas scen filmowych z gry;

·       Zestaw strojów - zmień wygląd Chloe trzema nowymi zestawami ubrań. Zawiera stroje: Punk Doe, Hawt Dawg Man i Illuminati;

·       Pierwszy epizod poprzedniego sezonu Life is Strange.   

 

Obejrzyj zwiastun sezonu tutaj: https://youtu.be/J1MY_bwW_Dg   G

rę można zamówić w przedsprzedaży m.in. na muve.pl oraz gry-online.pl.23.01.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły