Rainbow Six: Siege Year Two Gold Edition

 

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to najnowsza odsłona docenionej serii strzelanek pierwszoosobowych, wyprodukowana przez znane na całym świecie studio Ubisoft Montreal, na konsole nowej generacji oraz komputery PC.

 
 
Platforma PC
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 07.02.2017
Wydawca Ubisoft
 
  Rainbow Six: Siege Year Two Gold Edition

Wymagania techniczne

Intel Core i3-560 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz, 6 GB RAM, grafika 1 GB GeForce 460/Radeon HD 5870, 30 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit

Edycja Gold zawiera:

  • Edycję zwykła gry
  • Season Pass Year 2 Pass
  • 8 nowych operatorów
  • Year 2 - umiejętności VIP
  • Bonusowe przedmioty (nakrycia głowy, mundury, specjalne bronie)


Przepustka Roku 2 zawiera:


1. NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO OPERATORÓW DRUGIEGO ROKU


Bądź pierwszy, który może zagrać nowymi Operatorami z dostępem 7 dni wcześniej w porównaniu z pozostałymi graczami. Z każdą operacją nowi operatorzy zostaną dodani do twojego konta. Z Przepustką Roku Drugiego będziesz miał dostęp do następnych 8 sezonowych Operatorów.


2. CZŁONKOSTWO PREMIUM VIP


Zyskaj dostęp do usług premium VIP zawierający 5% stałej premii do punktów Rozgłosu, 5 dodatkowych wyzwań (zamiast 3) każdego dnia oraz 10% zniżkę na wszystkie przedmioty w sklepie. Członkostwo VIP będzie obowiązywało do 7 lutego 2018.


3. NIEPOWTARZALNE OPCJE PERSONALIZACJI I DODATKOWA WALUTA W GRZE


Natychmiastowy dostęp do Karbonowej Ozdoby R6 i 600 kredytów Rainbow do natychmiastowego zakupu elementów w grze. Z każdą operacją nowa zawartość zostanie dodana do twojego konta. 8 ekskluzywnych osprzętów głowy, 8 mundurów i dodatkowe malowania na broń zostaną odblokowane.


Tom Clancy's Rainbow Six Siege to najnowsza odsłona docenionej serii strzelanek pierwszoosobowych, wyprodukowana przez znane na całym świecie studio Ubisoft Montreal, na konsole nowej generacji oraz komputery PC. Tom Clancy's Rainbow Six Siege czerpie inspirację z prawdziwych akcji antyterrorystycznych na całym świecie i zaprasza graczy do opanowania sztuki destrukcji. Dynamiczne, brutalne starcia na krótkim dystansie, taktyka, współpraca w ramach drużyny i wybuchowa akcja znajdują się w samym środku zabawy. Rozgrywka dla wielu osób w Rainbow Six Siege podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, jeśli chodzi o dynamiczne starcia i taktyczne planowanie, niż jakakolwiek gra z serii Tom Clancy's Rainbow Six.


Wciel się w postać operatora antyterrorystycznego, działającego na całym świecie, i specjalizującego się w walce na krótkim dystansie, detonacji ładunków wybuchowych oraz brutalnej likwidacji celów w trakcie skoordynowanych ataków. Edycja Stanu Oblężenia Tom Clancy's Rainbow Six® Siege zawiera wszystkie elementy, dzięki którym staniesz się mistrzem strategii - dzięki niej zyskasz taktyczną przewagę w trakcie misji ofensywnych, obronnych oraz podczas odbijania zakładników.