Ben 10 Omniverse

 

Gra Ben 10: Omniverse™ oparta na najnowszej części popularnej kreskówki pod tym samym tytułem, pozwoli graczom poznać zupełnie nowe postaci, stworzone w hołdzie przeszłości Bena, oraz doświadczyć walki z nowymi kosmitami. Ben10: Omniverse będzie jednocześnie debiutem nowego pomocnika Bena, Rooka – uzdolnionego, ale niedoświadczonego absolwenta Hydraulików.

 
 
Platforma Playstation 3
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 30.11.2012
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 3

Gra Ben 10: OmniverseTM oparta na najnowszej części popularnej kreskówki pod tym samym tytułem, pozwoli graczom poznać zupełnie nowe postaci, stworzone w hołdzie przeszłości Bena, oraz doświadczyć walki z nowymi kosmitami. Ben10: Omniverse będzie jednocześnie debiutem nowego pomocnika Bena, Rooka - uzdolnionego, ale niedoświadczonego absolwenta Hydraulików.

W Ben 10: Omniverse gracze posiądą moc zmieniania form i walki jako jeden z trzynastu herosów obcych, włącznie z nigdy wcześniej nie spotkanymi kosmitami takimi jak Bloxx i Gravattack, którzy razem z Benem lub Rookiem walczą by zniweczyć plany okrutnego złoczyńcy pragnącego zniszczyć świat.

Gra daje fanom możliwość grania w pojedynkę lub w trybie kooperacji dla dwóch graczy (na wszystkich platformach poza Nintendo DS oraz Nintendo 3DS), w którym jeden z nich kontroluje Bena i jego formy obcych, a drugi może grać jako Rook z jego Proto-Narzędziem, wysoce zaawansowaną technologicznie bronią stworzoną do walki ze złem.

Ben 10: Omniverse tworzone jest przez Monkey Bar Games na wszystkie platformy poza Nintendo DS i Nintendo 3DS, którymi zajmuje się 1st Playable Productions.

By uzyskać więcej informacji w nadchodzących miesiącach, odwiedź www.namcobandaigames.eu.