Fist of the North Star: Lost Paradise

 

Gra akcji RPG, oparta na mandze Hokuto no Ken.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 02.10.2018
Wydawca SEGA
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Fist of the North Star: Lost Paradise to pełna akcji gra RPG twórców słynnej serii Yakuza. Gracz wcieli się w postać Kenshiro i zanurzy się w alternatywnym świecie ze słynnej mangowej powieści, w którym czeka na niego eksploracja postapokaliptycznych Pustkowi i efektowna walka przy użyciu starożytnej, chińskiej sztuki walki, zwanej Hokuto Shinken.

 

Świat Lost Paradise jest wypełniony misjami pobocznymi, które sprzyjają rozwojowi postaci, a także wieloma zabawnymi mini-grami. Od wyścigów po Pustkowiach i terapii medycyny niekonwencjonalnej po zarządzanie klubem nocnym - istnieje mnóstwo możliwości, żeby odkryć świat gry na wiele kreatywnych sposobów. Kluczowym zadaniem gracza jest udział w pojedynkach i rozwijanie głównej postaci – Kenshiro. Gracze dokonują tego dzięki walce, korzystając z klasycznych technik zabijania – Hokuto Shinken, odblokowanych wraz z doświadczeniem zdobywanym w ciągu całej gry.

 

Cechy gry Fist of the North Star: Lost Paradise:

  • Zostań Wojownikiem Gwiazdy Północy – Zanurz się w alternatywną wersję świata z japońskiej serii komiksów i serialu anime – Hokuto no Ken. Wciel się w postać Kenshiro i odnajdź jego ukochaną, Yurię. Każdemu graczowi, nawet niezaznajomionemu z oryginalną mangową historią, gra Fist of the North Star: Lost Paradise zapewni efektowną i przyjemną rozgrywkę.
  • “You’re Already Dead” lub “Omae wa Mou Shindeiru?”. A dlaczego nie obie wersje? – Lost Paradise zawiera podwójną wersję językową – angielską i japońską – a więc możesz zrobić ‘ATATATA!’ w jakim języku zechcesz.
  • Opanuj do perfekcji styl Hokuto Shinken, czyli najskuteczniejsze techniki zabijania. Po uzupełnieniu wskaźnika Seven Star możesz rozrywać wrogów od środka, używając wielu brutalnych i kultowych technik Hokuto Shinken, wiernie wzorowanych na oryginalnej mandze. Bardziej śmiercionośne techniki będą dostępne w miarę postępów w grze oraz udziału w bitwach. Trzymaj pięści w górze!
  • Poznaj miasto Eden oraz otaczające je Pustkowia – nawet Kenshiro potrzebuje okazjonalnego odpoczynku od bezustannego bicia zbirów. Na szczęście nawet w zrujnowanym mieście Eden nie zabranie angażujących misji pobocznych i mini-gier, w których można wziąć udział. Wykorzystaj moc Hokuto Shinken, aby przygotowywać drinki w barze, zarządzaj kłopotliwym klubem nocnym, ścigaj się przez Pustkowia, zagraj w gry retro na starych maszynach, w tym w oryginalną grę Fist of the North Star i wiele więcej! Masz jednak dość miasta? Wyrusz na pustynię, aby zebrać surowce i wykonuj misje poboczne, ale uważaj na ukryte niebezpieczeństwa czyhające wśród wydm!
  • Krwawa łaźnia – Fist of the North Star: Lost Paradise zawiera wszystko, co jest dostępne w oryginalnej, japońskiej wersji, a dodatkowo uwydatnioną przemoc w wersji angielskiej! Po raz pierwszy gracze zobaczą w pełni brutalne i bezlitosne Hokuto Shinken w wykonaniu Kenshiro.