Sword Art Online: Fatal Bullet

 

Gra RPG akcji autorstwa Dimps Corporation.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 23.02.2018
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Zostań bohaterem Gun Gale Online! Wejdź w interakcje z bohaterami oryginalnych powieści, anime i gier z serii Sword Art Online w bogatym, posiadającym niepowtarzalny charakter wirtualnym świecie. Walcz z przeciwnikami, używając nowych broni i różnicuj rozgrywkę, tworząc nowe umiejętności i zdolności. Poza kampanią dla jednego gracza, Sword Art Online: Fatal Bullet czekają na ciebie również rozgrywki wieloosobowe!

 

  • Pierwszy raz w serii Sword Art Online głównym protagonistą nie będzie jedna ze słynnych postaci znanych z anime. W ręce gracza zostanie oddany potężny kreator postaci pełen opcji personalizacji, między innymi jego płci, wyglądu i statusu; wszystkie wybory wpływać będą na styl walki i ścieżkę przygody. Stworzony bohater będzie grywalny w trybach offline i online, umożliwiając jednoczesną rozgrywkę od dwóch do ośmiu graczy.
  • Sword Art Online: Fatal Bullet opowiada nową historie, której autorem jest twórca serii - Reki Kawahara.
  • Gdyby tego było mało, szykuje się wielki powrót głównych bohaterów z poprzedniej serii - Asuna, Leafa, Silica i Lisbeth dołączą w nowych, oryginalnych kostiumach!