Sword Art Online: Fatal Bullet

 

Gra RPG akcji autorstwa Dimps Corporation.

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 23.02.2018
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One

Zostań bohaterem Gun Gale Online! Wejdź w interakcje z bohaterami oryginalnych powieści, anime i gier z serii Sword Art Online w bogatym, posiadającym niepowtarzalny charakter wirtualnym świecie. Walcz z przeciwnikami, używając nowych broni i różnicuj rozgrywkę, tworząc nowe umiejętności i zdolności. Poza kampanią dla jednego gracza, Sword Art Online: Fatal Bullet czekają na ciebie również rozgrywki wieloosobowe!

 

  • Pierwszy raz w serii Sword Art Online głównym protagonistą nie będzie jedna ze słynnych postaci znanych z anime. W ręce gracza zostanie oddany potężny kreator postaci pełen opcji personalizacji, między innymi jego płci, wyglądu i statusu; wszystkie wybory wpływać będą na styl walki i ścieżkę przygody. Stworzony bohater będzie grywalny w trybach offline i online, umożliwiając jednoczesną rozgrywkę od dwóch do ośmiu graczy.
  • Sword Art Online: Fatal Bullet opowiada nową historie, której autorem jest twórca serii - Reki Kawahara.
  • Gdyby tego było mało, szykuje się wielki powrót głównych bohaterów z poprzedniej serii - Asuna, Leafa, Silica i Lisbeth dołączą w nowych, oryginalnych kostiumach!