News - Andrzej Borowczyk w Polskiej wersji gry F1 2014

11.10.2014, Warszawa - Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że w polskiej wersji językowej gry F1 2014 będzie można usłyszeć Andrzeja Borowczyka, dziennikarza motoryzacyjnego i jednego z najbardziej doświadczonych i kojarzonych z wyścigami Formuły 1 komentatorów. Gracze będą mogli usłyszeć jego charakterystyczny głos, ścigając się w najnowszej grze studia Codemasters.

 

Andrzej Borowczyk jest polskim dziennikarzem sportowym, komentatorem motoryzacyjnym i publicystą. Zajmował się relacjonowaniem wyścigów Formuły 1 już pod koniec lat 80-tych. Jako pierwszy dziennikarz w Polsce otrzymał stałą akredytację Międzynarodowej Federacji Samochodowej, jest też dyrektorem ds. mediów Rajdu Polski. Obecnie komentuje wyścigi na kanale Polsat.   

 

Zapraszamy też do obejrzenia wywiadu jakiego Andrzej Borowczyk udzielił magazynowi Top Gear Polska w związku z udziałem w sesji nagraniowej do polskiej wersji gry. Materiał ten można obejrzeć na stronie internetowej magazynu pod tym adresem: http://www.topgear.com.pl/gra-f1-2014-komentarzem-andrzeja-borowczyka-wywiad-wideo,aktualnosci,artykuly,4640   

 

F1 2014 jest zwieńczeniem pięcioletniego okresu dopracowywania kolejnych gier z nagradzanej serii FORMUŁA 1 i oferuje fanom najlepszy możliwy produkt tego typu. F1 2014 uwzględnia radykalne zmiany regulaminu z bieżącego roku - najważniejsze w 60-letniej historii tego sportu - łącznie z regulacjami aerodynamiki i podrasowania silników. Większość drużyn zmieniła zawodników i pojawiły się nowe tory. Gracze doświadczą też różnicy w prowadzeniu nowych bolidów.   

 

Nowy system tworzenia kierowcy szybko rozpoznaje umiejętności gracza i dopasowuje poziom gry do optimum, podczas gdy regulowane poziomy trudności pozwalają na współzawodnictwo na coraz wyższym pułapie. Naprawdę doświadczeni gracze mogą sami ustawić własny poziom trudności, by uczestniczyć w prawdziwym dla siebie wyzwaniu.   

 

Gra ukaże się 17 października w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360, a także PC.   

 

Zamów grę przed premierą (także w wersji cyfrowej do pobrania) w sklepach muve.pl, sklep.cdaction.pl lub sklep.gry-online.pl.11.09.2014
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły