Call of Duty: Black Ops

 

Call of Duty®: Black Ops to pierwszoosobowa strzelanka, osadzona w realiach Zimnej Wojny i będąca kolejną odsłoną uznanej serii gier FPS.

 
 
Platforma PC
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 07.09.2018
Wydawca Activision
 
 

Wymagania techniczne

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, 256 MB GeForce 8600 GT, 12 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Call of Duty®: Black Ops to pierwszoosobowa strzelanka, osadzona w realiach Zimnej Wojny i będąca kolejną odsłoną uznanej serii gier FPS. Fabuła przeniesie graczy za linie wroga jako elitarnego żołnierza specjalnej jednostki, wytrenowanej w wyspecjalizowanych i tajnych operacjach oraz zaangażowanych w nawracające działania wojenne oraz wybuchające na całym świecie konflikty zbrojeniowe. Za sprawą dostępu do elitarnych broni i ekwipunku, twoje akcje będą miały istotne znaczenie w tym najbardziej niebezpiecznym okresie, znanym ludzkości.

 

Cechy gry Call of Duty®: Black Ops:

 

  • Wciągająca kampania w trybie jednoosobowym. Epicka historia zabierze graczy w różnorodne lokacji oraz miejsca konfliktów zbrojeniowych, rozsianych po całym świecie. Gracze wcielą się w członków elitarnego oddziału żołnierzy, powołanych do misji specjalnych. Jeśli jednak podczas swojej podróży zostaniesz złapany, porwany albo zabity, twój kraj bez zawahania wymaże wszystkie dowody twojego istnienia…
  • W ręce graczy trafi również charakterystyczny dla serii tryb multiplayer. Rozgrywka została wzbogacona o rozszerzony system umiejętności (perks), serii zabójstw (killstreaks) i uzbrojenia, dzięki któremu można tworzyć unikalną i niekonwencjonalną broń.
  • Zombie! Uwielbiany przez fanów tryb zapewni wielogodzinną rozrywkę dzięki polowaniom na zombie, zarówno w trybie jednoosobowym jak i rozgrywkach multiplayer.