Hugo: Fabryka Gier

 

Marzyłeś żeby samemu stworzyć grę komputerową, a portem grać w nią godzinami świetnie się bawiąc? Teraz stało się to możliwe - możesz zostać twórcą fantastycznej gry. Wybierz się wraz z najdzielniejszym i najweselszym trollem na świecie w niezwykłą podróż, którą sam zaplanujesz!

 
 
Platforma PC
Gatunek Dla dzieci
Zręcznościowe
Planeta Gier
Wersja językowa lang
Wydawca Inny
 
  Hugo: Fabryka Gier

Wymagania techniczne

Marzyłeś żeby samemu stworzyć grę komputerową, a portem grać w nią godzinami świetnie się bawiąc? Teraz stało się to możliwe - możesz zostać twórcą fantastycznej gry. Wybierz się wraz z najdzielniejszym i najweselszym trollem na świecie w niezwykłą podróż, którą sam zaplanujesz! Spraw, by była to największa przygoda, którą kiedykolwiek przeżył Hugo. Poleć w kosmos, udaj się do dzikiej dżungli, zwiedzaj wyspy wulkaniczne lub jeśli wolisz szukaj skarbów na dnie oceanu!

Stwórz grę swoich marzeń, w którą sam będziesz mógł zagrać! Wybierz scenerię, ustaw przeszkody oraz pułapki, dobierz przeciwników i porozstawiaj premie! Korzystaj z możliwości kreowania świata gry i baw się do woli z uszatym przyjacielem! A to jeszcze nie koniec zabawy! Oprócz tego będziesz miał okazję obejrzeć ponad 40 kreskówek z udziałem Hugo!

 

Charakterystyczne cechy:

  • Rozwijaj swoje zdolności, twórz gry i baw się nimi!
  • Poznaj 6 rewelacyjnych scenerii.
  • Wybieraj spośród mnóstwa elementów takich jak przeciwnicy, pułapki, przeszkody, premie itp, by stworzyć wciągającą grę.
  • Oglądaj ponad 40 kreskówek z zabawnym trollem.
  • Zegar spotęguje atmosferę współzawodnictwa.