Championship Manager 4 Limitowana Edycja Kolekcjonerska to wspaniała okazja dla wszystkich graczy - praktyczne pudełko DVD oraz piłeczka antystresowa, która każdemu graczowi umili rozgrywkę, a dziewczynom lub żonom fanów gry umożliwi pozbycie się stresu związanego z wirtualną zdradą...

W pełnej, polskiej wersji językowej czekają na gracza wszystkie zaawansowane opcje, z jakich znana jest seria Championship Manager oraz zupełnie nowe, przełomowe rozwiązania! Przygotuj się na najbardziej emocjonującą i realistyczną, menedżerską grę piłkarską w historii: oto nadszedł Championship Manager 4. Oczywiście dostępna jest również podstawowa, tańsza wersja CM4: [Więcej Informacji]

W kolejnej części najpopularniejszej serii menedżerów piłkarskich każdy element został stworzony od początku. Więcej atrybutów dla poszczególnych piłkarzy, więcej opcji treningowych, czy możliwość decydowania o występach zawodników w kadrze - jak zwykle niemal każdy element prowadzenia klubu znajdzie się w Championship Manager 4. Trzeba będzie uważać na reakcje mediów, krytykę własnych zawodników czy ocenę opinii publicznej - w biznesie futbolowym nie ma miejsca na pomyłki.

Po raz pierwszy w historii serii gracz będzie mógł obserwować przebieg rozgrywki na murawie stadionu - studio Sports Interactive nie ograniczyło się do komentarza tekstowego i wprowadziło możliwość oglądania meczu w rzucie boiska widzianym z góry.

Czy jesteś w stanie sprostać wymaganiom ligi oraz oczekiwaniom właścicieli i kibiców? Czy poradzisz sobie z wymaganiami graczy i agentów? A może nie wytrzymasz nacisków i opuścisz drużynę w połowie sezonu?

Zaakceptuj wyzwanie - obejmij pieczę nad wybranym klubem i prowadź swoją drużynę do zwycięstwa. I pamiętaj - tutaj każdy mecz się liczy. Zasługi z przeszłości odejdą w niepamięć, jeśli okaże się, że dziś Twoja drużyna przegra.