News - Dziś premiera gry Sniper Elite 4

14.02.2017, Warszawa - Cenega, partner firmy Sold Out w Polsce z przyjemnością przypomina, że już dziś - 14 lutego - równolegle ze światową, ma miejsce polska premiera gry Sniper Elite 4. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru, na konsole Playstation®4 i Xbox One. Za tłumaczenie odpowiada firma QLOC S.A.

Warto zaznaczyć, że według serwisu ppe.pl recenzje „potwierdzają najlepszą odsłonę serii", a serwis Eurogamer.pl wystawił grze rekomendację!

 

Zobacz zwiastun premierowy tutaj.


Sniper Elite 4 to kolejna część wielokrotnie nagradzanej serii gier snajperski, których system balistyczny zdefiniował ten gatunek gier. Nowy tytuł łączy symulacyjny model strzelania z mechanikę skradania i wciągającą akcją przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby, która toczy się na największym i najbardziej zróżnicowanym terenie dostępnym w grach z serii Sniper Elite. Dzięki rozległej kampanii dla jednego lub dwóch graczy, a także dedykowanemu kooperacyjnemu lub rywalizacyjnemu trybowi dla wielu graczy, Sniper Elite 4 zapowiada się na najlepszą strzelaniną w realiach drugiej wojny światowej tej generacji.

 

Witamy we Włoszech w 1943 roku! Umiejscowiony krótko po wydarzeniach z poprzedniej części, Sniper Elite 4 pozostaje w realiach drugiej wojny światowej i przenosi graczy na malowniczy włoski półwysep. Akcja gry toczy się od skąpanych w słońcu miast śródziemnomorskich po kolosalne nazistowskie konstrukcje, mroczne lasy i oszałamiające górskie klasztory inspirowane przez Monte Cassino. Tajny agent i strzelec wyborowy Karl Fairburne zostanie rzucony do akcji, by walczyć u boku dzielnych mężczyzn i kobiet z włoskiego ruchu oporu i pomóc im wyzwolić kraj z jarzma faszyzmu. Pokonaj przerażające zagrożenie, które może powstrzymać kontratak państw alianckich w Europie. Jeżeli twoja misja zakończy się niepowodzeniem, nie dojdzie do Operacji Overlord, nie będzie lądowania w Normandii, a Europa nie odniesie zwycięstwa!

 

Grę można zamówić m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl14.02.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły