News - Dziś premiera gry Tales of Berseria

Warszawa, 27.01.2017 - Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś - 27 stycznia - ma miejsce premiera gry Tales of Berseria. Tytuł ukazał się w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 oraz w wersji cyfrowej na komputery PC.

W Tales of Berseria gracze wyruszą w podróż wcielając się w rolę Velvet, młodej kobiety, której łagodna niegdyś natura została zastąpiona przez nieustannie rosnący gniew i nienawiść. Z powodu traumatycznych wydarzeń, które miały miejsce trzy lata przed wydarzeniami z gry Tales of Berseria, jej lewa dłoń została nasycona niezwykłymi mocami. Velvet w trakcie swoich podróży będzie miała okazję zobaczyć zapierające dech w piersi różnorodne krajobrazy stworzone przez uznany zespół odpowiedzialny za całą serię Tales of. Velvet napotka również na swojej drodze niezwykłe postaci, w tym młodego chłopca o imieniu Laphicet. Jeżeli Velvet określić można wcieleniem „ciemności", to Laphicet został stworzony jako obraz „światłości" i stanie się ważnym sojusznikiem głównej bohaterki.

 

Zasłużeni twórcy Tales of: Mutsumi Inomata, Kosuke Fujishima, Minoru Iwamoto oraz Daigo Okumura powracają by pomóc w tworzeniu postaci, zaś znane japońskie studio animacyjne ufotable stworzy zachwycające przerywniki filmowe, zapewniając tym samym epicką i emocjonującą narrację. Dwójka ogłoszonych bohaterów, Velvet i Laphicet, zostali stworzeni kolejno przez Mutsumi Inomatę i Minoru Iwamoto.

 

Grę można zamówić m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl27.01.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły