News - LEGO Worlds w planie wydawniczym firmy Cenega!

Warszawa, 2.12.2016 - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra LEGO® Worlds. Tytuł pojawi się 10 marca 2017 roku w polskiej wersji językowej na konsolach Playstation®4 i Xbox One oraz na PC. Za lokalizację gry odpowiada QLOC S.A. Szczegóły wydania będą podane w późniejszym terminie.

Zwiastun w polskiej wersji językowej dostępny jest tutaj: https://youtu.be/fg9ayEb4owU

 

„W LEGO® Worlds gracze wyruszą w ekscytującą podróż mającą na celu osiągnięcie rangi architekta, prowadzącą przez otwarty świat zbudowany w pełni z elementów LEGO®" - powiedział Jonathan Smith, kierownik produkcji w TT Games. „Czy to podczas modyfikacji postaci, zwiedzania światów w pojazdach, wznoszenia budowli, czy odkrywania niezliczonych przedmiotów, postaci oraz stworzeń, użytkownicy będą w stanie stworzyć dosłownie wszystko, co tylko sobie wymarzą".

 

„LEGO® Worlds rozszerza naszą kolekcję gier wideo LEGO® o zupełnie nowy rodzaj przygody uosabiający tradycyjną zabawę polegającą na budowaniu obiektów z klocków LEGO®" - podkreśla David Haddad, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. „TT Games stworzyło ogromny cyfrowy wszechświat łączący nieskrępowaną niczym kreatywność z tak uwielbianym przez fanów charakterystycznym dla LEGO® humorem".

 

„LEGO® Worlds przenosi istotę zabawy z LEGO® - budowanie - do świata cyfrowego jak nigdy dotąd" - wspomniał Niels Jørgensen, wiceprezes ds. gier cyfrowych w Grupie LEGO®. „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością jeszcze bliższego połączenia naszych fizycznych oraz cyfrowych modeli zabawy, a także przekonani, że docenią to zarówno nasi fani, jak i zupełnie nowi użytkownicy. Wierzymy, że LEGO® Worlds ma szansę zainspirować i pomóc w rozwoju przyszłych budowniczych dzięki możliwości kreatywnej rozgrywki w otwartym świecie".

 

W LEGO® Worlds gracze mają szansę odkrywać skarby przeróżnych światów - od zabawnych po fantastyczne - pełnych zawrotnej wręcz liczby przeróżnych pojazdów oraz stworzeń, od kowbojów ujeżdżających żyrafy, przez wampiry straszące yeti, po walce, samochody wyścigowe i ogromne koparki. Użytkownicy wyruszą w podróż, której ukoronowaniem będzie osiągnięcie rangi architekta, pomagając w jej czasie napotkanym postaciom LEGO®. Znajdź miecz dla króla, obroń farmera przed inwazją zombie, zbuduj dom dla jaskiniowca... Światy i obiekty ożyją na setki sposobów, zarówno dzięki możliwości budowy klocek po klocku, umieszczania w światach gotowych konstrukcji LEGO®, jak i używania wspaniałych narzędzi pozwalających na dostosowywanie kolorów oraz kształtów krajobrazu. Wieloosobowa gra sieciowa w LEGO® Worlds da natomiast graczom możliwość odkrywania światów innych użytkowników, wspólnego tworzenia, a także zabawy w trybie współpracy lub rywalizacji w samodzielnie stworzonym otoczeniu.

 

Dodatkowy pakiet zawartości do pobrania, w którym znajdą się nowe postacie, pojazdy, uzbrojenie i więcej elementów z serii LEGO® Agenci, zostanie udostępniony na systemach PlayStation® 4 i pozostanie dostępny na wyłączność przez 90 dni.


Gracze mogą zbudować wszystko, co tylko sobie wymarzą, tworząc swoje własne przygody w wyjątkowej produkcji LEGO®

 

Grę można zamawiać przed premierą m.in. na muve.pl oraz gry-online.pl02.12.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • WWE 2K18 Sportowe
   
  Nintendo Switch
   
  zamów
   
   
   
 • Okami HD Przygodowe
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Okami HD Przygodowe
   
  Playstation 4
   
  zamów