News - Motorsport Manager w planie wydawniczym firmy Cenega

16.02.2017 Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiło pudełkowe wydanie gry Motorsport Manager. Gra ukaże się 24 marca 2017 roku i będzie umożliwiać  rozgrywkę zarówno na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i Mac.

Przestań wyłącznie oglądać. Zostań menedżerem teamu i zacznij wygrywać! Motorsport Manager jest szczegółowo odwzorowaną grą menedżerską na najwyższym poziomie skierowaną do fanów motoryzacji. Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie kierowców, budowanie bolidów i podejmowanie wielu decyzji w czasie grand prix. Zanurz się w dynamiczny świat sportów motorowych!

 

Wydanie pudełkowe zawierać będzie wszystkie dodatki DLC, które ukazały się do tej pory oraz najnowszy dodatek, który został ogłoszony dzisiaj - wprowadzający wyścigi GT. Dodatek ten ukaże się 22 lutego i wzbogaci  grę Motorsport Manager o pełne emocji zarządzanie zespołem biorącym udział w tego typu wyścigach. Gracze będą mogli rywalizować w dwóch seriach - będącym swego rodzaju sprawdzianem umiejętności GT Challenger Series oraz prestiżowym International GT Championship. W obu seriach zostaną wprowadzone nowe drużyny, kierowcy i zespoły. Ponadto, wersja pudełkowa uwzględniać będzie aktualizację, która ukaże się 22 lutego, pozwalającą graczom tworzyć własne drużyny oraz personalizować je własnymi kolorami, nazwami, logiem i strojami, zwiększając tym samym możliwości zarządzania nimi.


Cechy gry:

 

· Zbuduj zespół: Każdy kierowca ma swoje unikalne cechy, które wpływają na jego dyspozycję. Jakim okażesz się menedżerem - otoczysz sportowców przyjacielską atmosferą czy wprowadzisz ostry rygor?

· Opanuj technologię: Zbuduj nowy bolid od podstaw, a następnie wynajduj nowe technologie, które zaowocują maszyną doskonałą. Sam możesz decydować o szczegółowych udoskonaleniach lub polegać na rekomendacji zespołu.

· Wygraj wyścig: Ustal strategię testową, na rundę kwalifikacyjną i na dzień wyścigu. Zmieniaj taktykę zależnie od postępów na torze i reaguj na zmienne warunki pogodowe. Skorzystasz z wcześniejszego zjazdu do pit stopu czy będziesz ryzykował, aby nie stracić pozycji?

 

Zamów grę przed premierą m.in. w muve.pl i sklep.gry-online.pl16.02.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły