News - Naruto to Boruto: Shinobi Striker w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 24.05.2018 - Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra akcji, pt. Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Tytuł ukaże się 31 sierpnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One.

 

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to wieloosobowa gra akcji, osadzona jest w uniwersum Naruto. Gracze wcielą się w swoje ulubione postacie z serii oraz otrzymają do dyspozycji nowy styl rozgrywki w porywającym środowisku 3D z całkowicie nową grafiką! Połącz siły ze swoimi przyjaciółmi, by stać się największym wojownikiem Shinobi!

 

Cechy gry Naruto to Boruto: Shinobi Striker:

  • Zupełnie nowa oprawa graficzna – bardziej wyraziste kolory map, postaci oraz sztuk walki Ninjutsu!
  • Zyskaj przewagę, wykorzystując otaczające cię środowisko – ściany idealnie przysłużą się do nabrania rozbiegu czy wykonywania różnorodnych akrobacji.
  • Zmierz się z graczami z całego świata, biorąc udział w pojedynkach 4 vs 4.

 

W zwiastunie, przygotowanym przez wydawcę gry, przedstawione są trzy tryby, które zostaną oddane w ręce graczy w grze Naruto to Boruto: Shinobi Striker:

  • Walka o flagę – zadaniem graczy będzie zabranie jak największej ilości flag z terytorium przeciwnika. Wygrywa starcie ta drużyna, która zbierze największą ilość flag, chroniąc przy okazji swój obszar przed wrogami.
  • Tryb Base Battle. Celem jest zdobycie punktów poprzez utrzymanie kontroli nad co najmniej 2 z 3 obszarów. Zespół z największą liczbą punktów na koniec meczu wygrywa.
  • Combat Battle, w którym, wraz z pomocą swoich przyjaciół, gracze będą musieli pokonać jak najwięcej wrogich Ninja w bezpośredniej walce!

 

Poza edycją standardową, w ofercie dostępne będą również:

  • Kolekcjonerska Edycja Uzumaki, zawierająca podstawową wersje gry na PlayStation®4 lub Xbox One, przepustkę sezonową oraz wyjątkową figurkę ojca i syna – Naruto i Boruto

 

  • Przepustka sezonowa, zawierająca 9 rozszerzeń DLC oraz akcesoria Największych Pustelników Góry Myōboku

 

Składając zamówienie na grę w przedsprzedaży, gracze otrzymają kostium Naruto 7th Hokage oraz wcześniejszy dostęp do postaci Nagato – mistrza, który będzie szkolił postacie graczy.24.05.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły