News - NieR: Automata w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 21.12.2016 - Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra NieR: AutomataTM. Tytuł dostępny będzie 10 marca 2017 roku na konsoli PlayStation®4 w angielskiej wersji językowej.

NieR: AutomataTM to gra akcji z elementami RPG, która jest tworzona we współpracy z Platinum Games - autorami m.in. Metal Gear Rising: Revengeance oraz wysoko ocenianej serii Bayonetta. Opowiada ona historię androidów 2B, 9S oraz A2, które stoczą walkę o odzyskanie postapokaliptycznego świata opuszczonego przez ludzi i zajętego przez mechaniczne formy życia.

 

Edycja Day One - zawierać będzie alternatywną okładkę z ilustracjami autorstwa Akihiko Yoshidy, a także sześć dodatkowych DLC: Machine Mask Accessory, Grimoire Weiss Pod, Play System Pod Skin, Retro Grey Pod Skin, Retro Red Pod Skin i Cardboard Pod Skin.

 

Zachęcamy fanów oraz osoby, które dopiero teraz mają okazję poznać NieR: Automata, do zagrania w ogłoszone niedawno demo gry, które już wkrótce będzie dostępne w PlayStation®Network - pamiętaj, by zarezerwować sobie trochę wolnego czasu 22 grudnia!

 

Najeźdźcy z innego świata zaatakowali bez ostrzeżenia wykorzystując mechaniczne formy życia. W obliczu zdawałoby się niemożliwego do pokonania zagrożenia, ludzie zostali zmuszeni do opuszczenia Ziemi i ukrycia się na Księżycu. Właśnie tam udaje im się stworzyć armię żołnierzy androidów, która ma stanąć do walki z mechaniczną hordą, ale udaje im się jedynie opóźnić nieuchronną przegraną. By przełamać ten impas, w ogień walki rzucony zostaje nowy rodzaj androidów - oddział YoRHa.

 

Na zapomnianych pustkowiach wojna pomiędzy maszynami i androidami przybiera na sile. Wojna, która już wkrótce ujawni skrywane od dawna tajemnice tego świata.

 

Grę można zamawiać m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl21.12.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły