News - Ogłoszenie zawartości Edycji kolekcjonerskiej gry Resident Evil 7 biohazard

28.11.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że ogłoszona została szczegółowa zawartość Edycji kolekcjonerskiej gry Resident Evil 7 biohazard. W załączniku znaleźć można polską wizualizację tego wydania. Równocześnie przypominamy, że premiera oczekiwanej kontynuacji kultowej serii survival horror odbędzie się 24 stycznia 2017 roku. Gra ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na komputery PC, a także konsole PlayStation®4 oraz Xbox One. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.


W skład Edycji kolekcjonerskiej wchodzą:

 

· Gra Resident Evil 7 biohazard w polskiej wersji językowej na wybraną platformę sprzętową

· Szczegółowo odwzorowana replika posiadłości rodziny Bakerów o wysokości 18 cm

· Artbook na 20-lecie serii Resident Evil

· USB w kształcie palca o pojemności 16 GB 

· 5 litografii przedstawiających grafiki z gry Resident Evil 7 biohazard

· Alternatywna okładka gry

· DLC z pakietem survivalowym, który zawierać będzie liczne użyteczne przedmioty, tajemniczą szczęśliwą monetę i odblokowany poziom trudności „Madhouse"

· Kolekcjonerskie pudełko

 

O grze Resident Evil 7 biohazard: Po raz pierwszy w historii serii gracze doświadczą grozy z perspektywy pierwszej osoby. Łącząc najbardziej charakterystyczne elementy rozgrywki z napiętą atmosferą, która dwadzieścia lat temu ukuła termin „survival horror", Resident Evil 7 biohazard dostarczy zatrważająco realistyczne wrażenia, które zdefiniują nową erę w gatunku horroru. Gra powraca do korzeni serii: charakterystycznej rozgrywki zawierającej eksplorację, zagadki i atmosferę pełną napięcia, która czeka na fanów. Powraca również klasyczny system ekwipunku, ale z powodu ograniczonego miejsca gracze będą musieli ostrożnie dobierać swój sprzęt, pamiętając jednocześnie o zabraniu ze sobą zielonych roślinek!

 

Grę można zamówić m.in. na muve.pl.28.11.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły