News - Premiera gry Ancestors Legacy: Edycja Mieszka I

Specjalna okładka polskiej edycji gry autorstwa Mariusza Kozika

Wzbogacona o dodatki pudełkowa Edycja limitowana gry jest dostępna w standardowej cenie do wyczerpania nakładu premierowego!

Edycja z monetą inspirowaną denarem z czasów Mieszka I do kupienia wyłącznie w Media Markt i Saturn.

22.05.2018, WarszawaCenega, oficjalny partner 1C w Polsce, z przyjemnością przypomina, że gra Ancestors Legacy – strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się w czasach średniowiecznych autorstwa polskiego studia Destructive Creations – od dziś dostępna jest w sklepach w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery osobiste.

Zobacz zwiastun premierowy Ancestors Legacy z polskimi napisami: https://youtu.be/ZED17fDkFGk

Więcej informacji oraz lista sklepów na stronie http://ancestors.cenega.pl/

Pudełkowa wersja gry ukazała się w Polsce w postaci specjalnej Edycji Mieszka I. Okładkę tej edycji przygotował Mariusz Kozik - lubelski malarz batalistyczny, ilustrator książek i gier oraz grafik cyfrowy, absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. W swoich pracach skupia się na tematyce historycznej i militarnej. Duży nacisk kładzie na poprawność historyczną nawet najmniejszych elementów.

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka I dostępna jest w cenie edycji standardowej do wyczerpania nakładu premierowego. Wydanie to zawiera:

 • Płytę z grą
 • Okładkę przygotowaną przez lubelskiego malarza batalistycznego, Mariusza Kozika
 • Soundtrack z muzyką z gry autorstwa Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza
 • 48-stronicowy artbook w twardej oprawie
 • Etui z metalizowanym logo gry
 • Drukowaną instrukcję

O GRZE

 

Obejmij dowodzenie nad swoją armią i rusz na podbój średniowiecznej Europy w serii długofalowych kampanii. Wybierz jedną z czterech dostępnych frakcji – Wikingów, Anglosasów, Germanów bądź Słowian – i poprowadź ich do zwycięstwa, które wymagać będzie czegoś więcej niż tylko podboju i ataków łupieżczych na wrogie obozy, wioski i miasta. Kluczem do zwycięstwa będzie sięgnięcie po szeroki wachlarz taktycznych opcji, wykorzystanie przewagi terenu oraz rozsądne zarządzanie obozami i osadami.

 

Przypominamy co o polskim elemencie w grze powiedział Tomasz Gop, producent gry: W kampanii Mieszka I, gracz będzie brał udział w wydarzeniach, które doprowadziły do powstania Państwa Polskiego i dynastii Piastów - od jednoczenia słowiańskich plemion, poprzez Chrzest Polski, aż do bitwy pod Cedynią w 972 r. Co ciekawe, niejednokrotnie podczas misji fabularnych gracz będzie stawał przed wyborem, czy wsparcie w wojnie z Niemcami zdobywać przez zawierane sojusze, czy raczej siłą i podbojem. To ciekawe dlatego, że są to wybory których według podań dokonywał kiedyś sam Mieszko, i to z różnym skutkiem. Trzymam kciuki, żeby wybory graczy były... budujące!

 

Ancestors Legacy to historycznie wierna strategia czasu rzeczywistego, która czerpie inspirację z prawdziwych dziejów średniowiecznej Europy. Rozgrywka zakłada zarządzanie zasobami, budowanie baz i toczenie olbrzymich bitew, które silnik Unreal Engine 4 potrafi fantastycznie odwzorować. Doświadcz średniowiecznego rozlewu krwi jak jeszcze nigdy wcześniej dzięki pracy kamery filmowej, która naciśnięciem jednego przycisku przeniesie gracza w samo serce wydarzeń. 

 

 • 4 grywalne frakcje w długiej kampanii dla jednego gracza inspirowanej wydarzeniami historycznymi
 • Różne tryby intensywnych bitew wieloosobowych
 • Zaawansowane opcje taktyczne pozwalające wykorzystać ukształtowanie terenu, doświadczenie i morale
 • Kamera filmowa przenosząca gracza w samo serce bitwy
 • Znakomite wrażenia wizualne dzięki silnikowi Unreal Engine 4
 • Sprawne zarządzenie zasobami i rozbudowa osad


22.05.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły