News - Prey w planie wydawniczym firmy Cenega

ZeniMax Europe Limited wraz z firmą Cenega z przyjemnością informują, że gra Prey będzie dostępna w Polsce równocześnie ze światową premierą, 5 maja, na platformach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Prey to gorąco wyczekiwana pierwszoosobowa gra akcji science fiction produkcji Arkane Studios, twórców wielokrotnie nagradzanej serii Dishonored, na którą składają się okrzyknięta grą roku 2012 część pierwsza oraz jej wysoko oceniany sequel, Dishonored 2. Prey ukaże się w polskiej (dubbing) oraz angielskiej wersji językowej do wyboru. Polska wersja językowa jest przygotowywana przez firmę QLOC S.A.

 

Zobacz najnowszy zwiastun z polskimi napisami: https://youtu.be/vGyin-Rl_4E

 

Gdy budzisz się na pokładzie Talos I, ogromnej stacji kosmicznej krążącej wokół Księżyca w 2032 roku, okazuje się że jesteś kluczowym elementem w eksperymencie, który ma na zawsze odmienić ludzkość. Po drodze wydarzyło się jednak coś przerażającego. Obcy przejęli stację i zajęli się polowaniem na wszystkich żywych członków załogi, w tym ciebie. Teraz musisz zagłębić się w mroczne tajemnice Talos I oraz swojej przeszłości i postarać się przeżyć za pomocą umiejętności, znajdowanych na stacji narzędzi, broni oraz parapsychicznych mocy. Jeśli przerażające tyfony dotrą na Ziemię, wszelkie życie, które znałeś do tej pory, zostanie unicestwione. Przyjdzie ci zgłębić tajemnice Talosa I, stawić czoła inwazji obcych oraz spróbować ocalić ludzkość.

 

Wszyscy, którzy zamówią Prey w przedsprzedaży otrzymają ekskluzywny pakiet ze strzelbą kosmonauty. Pre-orderowy dodatek zawiera dziedzictwo rodziny Yu - strzelbę Margrave - oraz narzędzia pomocne w zwalczaniu zagrożeń na Talosie I: trzy neuromody odblokowujące zdolności, 2 apteczki, projekt fabrykacyjny amunicji do strzelby, pakiet startowy umożliwiający budowę narzędzi i broni oraz wyjątkowe ulepszenie pomagające oszczędzać zasoby.

 

Ponadto już 27 kwietnia na PlayStation 4 oraz Xbox One udostępniona zostanie wersja demonstracyjna gry. Demo pozwoli graczom wejść na pokład Talos I oraz rozegrać pierwszą godzinę gry przed oficjalną premierą.13.04.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły