News - Alan Wake wersja PC w planie wydawniczym Cenega!

Cenega, oficjalny partner firmy Nordic Games GmbH w Polsce, informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Alan Wake w wersji na PC! Gra ukaże się w polskiej wersji językowej z napisami i zawierać będzie oba dodatki DLC: Pisarz oraz Sygnał. Specjalnie dla polskich graczy, przygotowane zostały dwa wydania gry w wyjątkowej cenie - premierową, standardową edycję gry będzie można nabyć już za 49,99 zł, a wzbogaconą o dodatki Edycję Specjalną za 99,99 zł. Premiera obu edycji gry została zaplanowana na 11 maja 2012.W skład edycji standardowej za 49,99 zł wejdą:

 1. Gra Alan Wake w polskiej wersji językowej (będzie istnieć możliwość wyboru innych języków również).
 2. Oba dodatki DLC: Pisarz i Sygnał również w polskiej wersji językowej.
 3. Instrukcja do gry.
 4. Opakowanie typu DVD.

 
W skład Edycji Specjalnej za 99,99 zł wejdą:

Gra Alan Wake w polskiej wersji językowej (będzie istnieć możliwość wyboru innych języków).

Oba dodatki DLC: Pisarz i Sygnał również w polskiej wersji językowej.

Akta Alana Wake'a - licząca 144 strony książka opisująca tajemnicze wydarzenia w Bright Falls, po raz pierwszy tłumaczona na język polski.

 1. Płyta CD z muzyką z 13 utworami z gry.  
 2. 2 bonusowe płyty DVD z materiałami dotyczącymi gry: m.in. pamiętniki twórców Alan Wake, historia studia Remedy, wszystkie materiały graficzne, trailery w HD, itp.
 3. 6 pocztówek z grafikami z gry.
 4. 7 naklejek z grafikami z gry.
 5. Specjalne etui na grę.
 6. Plakat z gry w formacie A3.

 
Zapraszamy do obejrzenia materiału video z gry z polskimi napisami - http://www.youtube.com/watch?v=79CzhqApLTc

Gra Alan Wake, stworzona przez studio Remedy, autorów serii Max Payne, to niezwykłe połączenie gry akcji z widokiem z trzeciej osoby z pełnym napięcia psychologicznym thrillerem. Jej głównym bohaterem jest Alan Wake, znany pisarz bestsellerów, który wraz ze swoją żoną udaje się na wakacje, by szukać inspiracji do napisania kolejnej książki. Wkrótce jednak żona Alana znika, a on sam wyruszając na poszukiwania odkrywa, że miasteczko, w którym się zatrzymali bardzo przypomina miejsce z jego ostatniej książki, której napisania nie może sobie przypomnieć. Mroczne siły opanowały Bright Falls, sprawiając, że Wake ocierać się będzie o granice szaleństwa w jego poszukiwaniach rozwiązania tajemnicy miasteczka i uratowania ukochanej. Stanowiąc połączenie gry akcji z fabułą rodem z najlepszych thrillerów psychologicznych Alan Wake dostarczy graczom wielu przyspieszających bicie serca wrażeń.

 04.04.2012
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów