News - Barbie Dreamhouse Adventures już w sklepach!

Dołącz do Barbie™ i jej przyjaciół po raz pierwszy na konsoli Nintendo Switch w Barbie DreamHouse Adventures! Stwórz swoje własne doświadczenie z Barbie DreamHouse! Ciesz się mnóstwem zabawnych aktywności, w tym pieczeniem, gotowaniem, tańcem, ogrodnictwem, projektowaniem wnętrz, mini grami i epickimi przyjęciami przy basenie! Odkrywaj Barbie DreamHouse z jej przyjaciółmi i przebieraj się w modne stroje, by być gotowym do zdjęć!

 

 

Cechy:

 

ZAPRASZAMY DO WPROWADZENIA SIĘ: Interesujesz się odświeżaniem projektu wnętrz? Pomóż mi zaprojektować każdy pokój z wspaniałymi tapetami i olśniewającymi dekoracjami. Spraw, aby to było Twoje własne DreamHouse.

 

 

NAJFANTASTYCZNIEJSI PRZYJACIELE: Poznaj Barbie i jej najlepszych przyjaciół; "Brooklyn" Roberts, Renee, pasjonatkę sportu; Daisy, utalentowaną DJkę; Teresa, miłośniczkę nauki; Nikki, aspirującą projektantkę mody oraz niepowtarzalnego Kena! A to jeszcze nie wszystko – poznaj również jej rodzinę, w tym jej siostry pełne radości życia: Skipper, Stacie i Chelsea! Nawet jej rodzice, pan i pani Roberts, dołączają do przygody!

 

 

PRZEBIERANKA: Masz jakieś porady modowe? Przebieraj się w piękne suknie księżniczek lub zrelaksuj się w super wygodnych piżamach, jest strój dla każdego! Przygotuj się na metamorfozę! Spędź dzień na przemiany z Teresa i zobacz wszystkie fajne akcesoria, które możesz dodać do swojego nowego wyglądu!

 

 

GOTOWANIE, PIECZENIE I OGRODNICTWO: Dlaczego by nie dołączyć do mnie w mojej wspaniałej kuchni? Jest tyle pysznych potraw do ugotowania! Lub spędź czas w swoim ogrodzie i uprawiaj swoje ulubione owoce i warzywa.

 

 

FRYZURY: Przygotuj się na metamorfozę! W DreamHouse znajduje się salon fryzjerski, gdzie możesz zaprojektować mnóstwo różnych fryzur!27.10.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły