News - Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle Launch Edition w planie wydawniczym firmy Cenega

24.01.2020, Warszawa – Cenega, oficjalny partner firmy Atlus w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiło wydanie dwóch zremasterowanych, najważniejszych tytułów od PlatinumGames – Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle Launch EditionZestaw pojawi się w sprzedaży 18 lutego na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w angielskiej wersji językowej. W dniu premiery, kompilacja dwóch tytułów będzie dostępna w wydaniu Launch Edition, zawierającym steelbook.

 

Zremasterowane tytuły – Bayonetta I Vanquish – pojawią się na PlayStation4 oraz Xbox One po raz pierwszy w jednym zestawie. Na konsolach Xbox One X oraz PlayStation 4 Pro gry zaoferują rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Bayonetta

Doświadcz początków serii Bayonetta dzięki tej kultowej, przygodowej grze akcji. Zabójczo kusząca wiedźma budzi się z trwającej pół wieku drzemki, bez wspomnień ze swojej tajemniczej przeszłości. Natychmiastowo rzucona w wir walki, musi pokonać swoich licznych wrogów, aby dotrzeć do prawdy. Wykorzystaj szeroki wachlarz umiejętności Bayonetty, takich jak zmiana kształtu w zwierzęce formy czy przywoływanie demonów dzięki mocy skumulowanej we włosach postaci, i ćwicz swoje umiejętności w wykorzystaniu broni palnej. Tnij, siekaj i obsyp gradem kul hordy niebiańskich przeciwników w tej niezwykle kuszącej, wypełnionej po brzegi akcją, grze.

 

Vanquish

Niezwykle udana, futurystyczna strzelanka powraca! Przeludniona Ziemia cierpi z powodu ograniczonych zasobów naturalnych. Zostaje zbudowana stacja kosmiczna – Providence – pozyskującą energię słoneczną, niezbędną do wsparcia umierającej Ziemi. Gdy nagle Providence zostaje przejęta przez grupę buntowników, która wykorzystuje jej energię do niszczenia miast ziemskich, nadzieja na uratowanie sytuacji i odzyskanie kosmicznej stacji trafia w ręce specjalnie wyszkolonego oddziału. Wyposażony w BLADE – eksperymentalny system broni pozwalający na skanowanie, kopiowanie i zapisywanie do trzech broni – agent specjalny Sam Gideon musi przeniknąć do stacji Providence, pokonać hordy futurystycznych wrogów i wyłączyć transmiter energii, zagrażający istnieniu życiu na ziemi.24.01.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły