News - Chernobylite na Playstation 4 i inne tytuły z katalogu wydawniczego firmy Perp w planach dystrybucyjnych firmy

Warszawa, 26.07.2021 – Z radością informujemy, że na mocy porozumienia z firmą Perp Games, do planu wydawniczego CENEGA S.A. trafiło Chernobylite, gra science-fiction survival horror RPG autorstwa polskiego studia The Farm 51, rozgrywająca się w niezwykle realistycznej, zeskanowanej w 3D, czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Ponadto w planach dystrybucyjnych znalazły się gry Apsulov End of Gods, Arashi Castle of Sin oraz Away The Survival Series.

 

W Chernobylite wcielisz się w postać Igora, fizyka i byłego pracownika czarnobylskiej elektrowni jądrowej powracającego po 30 latach do Prypeci, aby rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia narzeczonej. Na drodze do prawdy będziesz musiał się zmierzyć z wrogimi żołnierzami, innymi stalkerami eksplorującymi Zonę, ponadnaturalnymi stworzeniami oraz nieprzyjaznym środowiskiem. Przygotuj się na ekscytującą przygodę, która zmusi Cię do walki o przetrwanie, zmierzenia się z Twoim strachem, utraconą miłością oraz dręczącą Cię obsesją, a wszystko po to, aby zdekonspirować spisek.  Pytanie brzmi, czy dasz radę stawić czoła własnym lękom? Tytuł ukaże się w pudełkowej wersji na PlayStation 4 już 10 września wraz z drukowaną mapą Zony oraz dodatkową, cyfrową zawartością!

 

Nagradzana gra Apsulov: End of Gods to horror z wikingami i przygoda sci-fi niepodobna do żadnej innej. Ludzie kopali głęboko w ziemi, by uzyskać miłosierdzie bogów. To, co znaleźli, nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennego. Ani na Midgardzie, ani w żadnym z królestw Yggdrasilu. Budzisz się w placówce zbudowanej w celu badania światów Yggdrasilu. Przetrwaj czyhające na ciebie niebezpieczeństwa podczas podróży przez świat technologii i mitologicznych artefaktów, gdzie chaos rządzi ludzkim światem. To właśnie w tym chaosie odnajdziesz swój cel i przeznaczenie. Edycja pudełkowa, zawierająca artbook do pobrania i cyfrową ścieżkę dźwiękową, ukaże się 27 sierpnia.

 

W Arashi Castle of Sin zjednoczych się z cieniami i wyrusz na poszukiwanie sprawiedliwości jako Kenshiro - shinobi i ostatni żyjący syn szlachetnego Domu Arashi. Przenieś się do feudalnej Japonii, gdzie mroczna i zdradziecka intryga pogrążyła kraj w chaosie. Nikczemni bandyci znani jako Six Oni of Iga przejęli kontrolę nad zamkami w całym kraju, wytyczając krwawe ścieżki terroru. Z pomocą swojej kuzynki Ayane i u boku wiernego wilczego towarzysza Haru, wyzwól kraj i pokonaj bezlitosnych despotów. Wydanie pudełkowe, zawierający artbook do pobrania i cyfrową ścieżkę dźwiękową, ukaże się 3 września.

 

A gdybyś mógł zagrać w filmie dokumentalnym o przyrodzie? Szybuj wśród drzew, walcz z niebezpiecznymi drapieżnikami i odkrywaj piękne miejsca, wyruszając w podróż lotopałanki karłowatej, aby ocalić swoją rodzinę. Away to wielokrotnie nagradzana gra, w której próbujesz przetrwać jako malutka lotopałanka karłowata w świecie zniszczonym przez zmiany klimatyczne. Ta edycja pudełkowa będzie zawierać kilka ekskluzywnych dodatków dla fanów, w tym niesamowitą cyfrową ścieżkę dźwiękową, stworzoną i skomponowaną przez Mike'a Raznicka oraz unikalne doświadczenie Augmented Reality “wyrastające z gry” opakowanie i stworzone we współpracy z partnerstwem klimatyczno-leśnym Organizacji Narodów Zjednoczonych (UN-REDD) oraz Playing for the Planet Alliance. Perp Games i Eden Reforestation Project zasadzą 2 drzewa za każdy sprzedany pełnopłatny egzemplarz tej gry. Premiera późnym latem.

 

 

O PERP GAMES

 

Perp Games to globalny wydawca gier wideo, z dumą publikujący wielokrotnie nagradzane tytuły, ekscytujące gry niezależne oraz jedne z najbardziej znanych na świecie franczyz, pochodzące od najbardziej utalentowanych studiów. Perp Games jest uznaną globalną siłą w branży rozrywkowej, która wprowadza na rynek wyjątkowe i ekscytujące gry w wielu formatach i na różnych nośnikach.

 

 

 

O THE FARM 51

 

The Farm 51 to polski producent gier wideo, znany z takich projektów jak Get Even, World War 3, Chernobyl VR Project i Chernobylite. Założona w 2005 roku przez trzech weteranów branży gier (Kamil Bilczyński, Robert Siejka i Wojtek Pazdur) firma rozrosła się do ponad 100 utalentowanych pracowników i nadal się rozwija, tworząc gry na PC, konsole i urządzenia mobilne. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.thefarm51.com26.07.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły