News - Company of Crime - ogłoszenie daty premiery turowej strategii

22.07.2020 Warszawa – Company of Crime, turowa strategia osadzona w Londynie lat 60., w której staniesz się Bossem kryminalnego syndykatu lub kapitanem prowadzącej wojnę z przestępczością jednostki Scotland Yardu, będzie miała premierę już 8 sierpnia 2020 roku o godz. 8:00 na Muve.pl, Steam i innych cyfrowych sklepach.

 

Obejrzyj nowy zwiastun z rozgrywką tutaj: https://youtu.be/phSNswlGwss

 

Ciesz się atmosferą Londynu lat 60. w grze strategicznej, w której rozbudowujesz swoją mafię. Z małego gangu ulicznego przeistoczysz swoją organizację do pełnowymiarowego syndykatu przestępczego walczącego o kontrolę nad półświatkiem Albionu. W drodze na szczyt spotkasz postacie zainspirowane prawdziwymi osobami, które wyrobiły sobie markę w tym podejrzanym biznesie, takie jak bliźniaki Kray lub gang Richardsona, i nie chcą rozstać się ze swoim terytorium w pokoju. Aby sobie z nimi poradzić, będziesz miał do dyspozycji różne bronie do walki wręcz i dystansowe, a także różne klasy postaci, z których każda ma własny zestaw umiejętności.

 

Company of Crime to hybryda budowniczego imperium i taktycznej gry strategicznej, w której zastosowano turowy system walki z dużym naciskiem na walkę wręcz. Możesz grać jako przestępcy lub policja, gdzie w każdym przypadku będziesz musiał zbudować zespół składający się z członków gangu posiadających różne umiejętności wymagane do wykonywania zadań kryminalnych lub detektywów, którzy opanowali sztukę śledczą.

Gra Company of Crime jest tworzona przez Resistance Games i będzie wydana przez 1C Entertainment. Po więcej informacji sprawdź stronę gry na Muve.pl, Steam lub profile na Twitterze gry oraz wydawcy 1C Entertainment.23.07.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły