News - Company of Heroes 3 w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 13.07.2021Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego naszej firmy trafiła gra Company of Heroes 3 – kontynuacja popularnej serii gier strategicznych. Tytuł ukaże się na komputery osobiste w 2022 roku w polskiej (napisy) wersji językowej.

 

 

Zobacz zwiastun ogłaszający grę: https://youtu.be/R71BkkzhcdM

 

 

Legendarna seria gier strategicznych powraca w wielkim stylu. Osadzona w śródziemnomorskiej scenerii rozgrywka łączy zapierający dech w piersiach system walki oraz zupełnie nowe mechaniki. Gracze, którzy chcieliby zagrać w Company of Heroes 3 już teraz, mogą odwiedzić stronę www.companyofheroes.com i uzyskać dostęp do wersji pre-alpha. Chętni dołączenia do programu rozwoju gry od studia Relic otrzymają dostęp do pierwszych materiałów z kampanii oraz poznają proces jej tworzenia. Udzielenie dostępu do wersji pre-alpha jest w pełni darmowe.

 

 

Śródziemnomorska sceneria i nowe mechaniki

 

 

Company of Heroes 3 przybliży graczom nieopowiedziane dotąd w serii historie z okresu II Wojny Światowej, wprowadzając do rozgrywki wiele autentycznych taktyk oraz frakcji. Strefa śródziemnomorska zapewni dużą różnorodność terenu, od wietrznych włoskich gór, przez surowe północnoafrykańskie pustynie, po nadmorskie wybrzeża. Aby osiągnąć zwycięstwo na tych wymagających liniach frontu niezbędna będzie dobra taktyka.

 

 

Rozgrywka w Company of Heroes 3 została wzbogacona o nowe mechaniki, dzięki czemu zapewni graczom jak dotąd najgłębsze taktyczne doświadczenie. Gra działać będzie na silniku The Essence Engine 5, najnowszej technologii stworzonej przez firmę Relic. Na dynamicznej mapie kampanii gracze będą wydawać rozkazy oddziałom na lądzie, wodzie i w powietrzu, budować linie zaopatrzeniowe oraz z wykorzystaniem sił Aliantów odbijać tereny Włoch z rąk Osi. Decyzje fabularne będą miały nie tylko wpływ na losy bitwy, ale również na całą historię wojny.

 

 

W trybach dla jednej osoby taktyczna pauza pozwoli przejąć pełną kontrolę nad zdarzeniami na polu bitwy. Zatrzymując rozgrywkę gracz będzie mógł przeprowadzić wszystkie ruchy w tym samym momencie, co pozwoli przemyśleć i zaplanować każdą akcję.

 

 

„Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że gracze będą mogli zagrać w wersję pre-alpha Company of Heroes 3, ponieważ zależy nam na ich opinii i wrażeniach z gry.” – mówi Justin Dowdeswell, dyrektor generalny Relic Entertainment. „Współtworzyliśmy tę grę z fantastycznymi członkami naszej społeczności. Od lat, byli dla nas niesamowitym wsparciem, na każdym etapie produkcji tego tytułu. Jesteśmy już gotowi otworzyć nasz program rozwoju Company of Heroes 3 przed fanami na całym świecie, który powstał dzięki ciężkiej pracy Amplitude Studios oraz znakomitej platformie Games2Gether”.

 

 

Po więcej informacji o Company of Heroes 3 odwiedź stronę www.companyofheroes.com, na której gracze mogą również zapisać się do programu i pomóc rozwinąć ten tytuł. Obserwuj profile gry na platformach takich jak YouTube, Twitter, oraz Facebook. Aby uzyskać więcej informacji na temat SEGA Europe odwiedź stronę www.sega.co.uk oraz profile na Facebook, Instagram, YouTube oraz Twitter.15.07.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • NBA 2K22 Sportowe
   
  Nintendo Switch
   
  zamów
   
   
   
 • NBA 2K22 Sportowa
   
  Playstation 4
   
  zamów
   
   
   
 • NBA 2K22 Sportowa
   
  PlayStation 5
   
  zamów