News - Days of Doom już w sklepach!

Apokalipsa nie była końcem świata. Tylko tego, który znaliśmy. Wejdź do Days of Doom, postapokaliptycznego taktycznego roguelite RPG, który stawia przed graczami wyzwanie dotarcia do Sanktuarium, miejsca obietnicy i wytchnienia w świecie kolorowego chaosu.

 

 

Zaczynając z niewielką grupą ocalałych, wytyczysz ścieżkę, aby dotrzeć do ostatecznego celu, napotykając zagrożenia, w tym zombie, najeźdźców, a nawet najeźdźców zombie! Po drodze będziesz musiał zrekrutować bandę bohaterów, aby chronić swoją rosnącą społeczność i walczyć
o przetrwanie.

 

 

Odkrycie, jak najlepiej wykorzystać unikalne zdolności każdego bohatera, jest kluczem do sukcesu w turowej walce Days of Doom. Atakuj Pyro na początku bitwy, ponieważ podpala on wrogów, zadając im długotrwałe obrażenia. Następnie połącz Hydromancera i Thrashera w jeden-dwa nokautujące ciosy. Hydromancer może przygotować scenę za pomocą dystansowego ataku wodnego, a następnie Thrasher może zapewnić szokującą niespodziankę mokrym wrogom. Przeciwności losu mogą wydawać się nie do pokonania, ale jeśli strategicznie wykorzystasz zdolności swoich bohaterów, ulepszysz ich i dodasz nowe zdolności po drodze, może ci się udać.

 

 

Cechy gry:

 

  • Pięknie animowana, ręcznie rysowana grafika, która ożywia dziwaczną wizję postapokalipsy.

 

  • Osiem klas postaci, każda wyposażona w unikalne zdolności podstawowe i specjalne.

 

  • Tuzin przeciwników, od archetypowych zombie, przez zabójczych najeźdźców, po wybuchowe monstra i dwie zaskakująco brutalne walki z bossami.

 

  • Ponad 50 losowo pojawiających się wydarzeń, które przedstawiają scenariusze ryzyka i nagrody.

 

  • Ponad 70 przedmiotów i run do zebrania, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

 

  • Progresja Roguelite oznacza, że podejścia nie będą takie same. Stale ulepszaj statystyki, takie jak rozmiar drużyny i szybkość gromadzenia zasobów, co pozwoli ci na zbliżenie się do celu z każdym podejściem.

 

  • Oryginalna orkiestrowa ścieżka dźwiękowa autorstwa Jelle Dittmar.


22.09.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły