News - DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa od dziś na konsolach!

Warszawa, 15.07.2022 - Firma Cenega S.A. informuje o premierze gry DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa od Outright Games, wiodącego światowego wydawcy interaktywnej rozrywki dla dzieci. Licencjonowana przez Warner Bros. Interactive Entertainment w imieniu DC, ta zupełnie nowa gra wideo jest inspirowana animowanym filmem fabularnym Warner Bros. Pictures DC Liga Super-Pets, który pojawi się w kinach 29 lipca 2022 roku. DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa w pudełkowej jest już dostępne na PlayStation®, Xbox oraz Nintendo Switch.

 

 

Zobaczcie zwiastun premierowy tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=Bc7sle480J4

 

 

W grze los Metropolis znalazł się w łapach super-zwierzaków DC, Krypto i Asa, którzy wyruszają na nową, pełną emocji przygodę, aby zmierzyć się z arcywrogiem Supermana, Lexem Luthorem. Korzystając ze swojego ogromnego intelektu i zasobów, Lex opracował plan przechwycenia bezpańskich zwierząt w mieście i to do ciebie należy powstrzymanie go!

 

 

Wciel się w tytułowe Super-Zwierzęta w tej trójwymiarowej grze akcji na szynach podczas wielu misji w Metropolis, wykorzystując ich unikalne zdolności, aby uratować bezpańskie zwierzęta ze szponów armii robotów Lexa Luthora! Po uratowaniu wszystkich, gracze będą mogli pomóc im znaleźć kochające nowe domy, przyprowadzając je do agencji adopcyjnej.

 

 

Kluczowe cechy:

 

  • ZMIERZ SIĘ Z NAJBARDZIEJ NIKCZEMNYM SUPERZŁOCZYŃCĄ DC - Walcz z Lexem Luthorem i jego armią LexBotów, które zostały wypuszczone na wolność w całym Metropolis, aby wyłapywać miejskie przybłędy!
  • WCIEL SIĘ W ULUBIONE SUPER-ZWIERZĘTA - szczeniaki Supermana i Batmana, Krypto i As, wraz z małą pomocą przyjaciół, PB, Mertona i Chipa, ruszają na ratunek.
  • ULEPSZAJ SWOJE MOCE I SPRZĘT - Pomóż PB, Mertonowi i Chipowi odblokować potężne nowe ulepszenia, aby pomóc Krypto i Asowi w ich misjach i zdobyć trzy unikalne umiejętności dla każdego grywalnego szczeniaka w miarę postępów w grze!
  • KAŻDE ZWIERZĄTKO POTRZEBUJE DOMU - Gdy będziesz ratować przybłędy ze szponów Lexa Luthora, będziesz mógł pomóc im znaleźć nowe domy u mieszkańców Metropolis dzięki minigrze adopcyjnej.

 

 

DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa to samodzielna historia oparta na tym samym uniwersum co DC Liga Super-Pets, która trafi na ekrany kin 29 lipca.

 

 

Terry Malham, dyrektor generalny Outright Games powiedział: „Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem DC Ligi Super-Pets: Przygody Krypto i Asa, pozwalając graczom wcielić się w najbardziej kochane super-bohaterskie zwierzaki. Praca z partnerami z Warner Bros. nad kolejną doskonałą marką dla dzieci była wspaniała i nie możemy się doczekać, aż fani w każdym wieku dostaną w swoje ręce tę zupełnie nową przygodę DC.”

 

 

Losy dzielnych zwierzaków można śledzić również w komiksie zatytułowanym „DC Liga Super-Pets: Wielka psota” już dostępnym w sprzedaży. „DC Liga Super-Pets: Wielka psota” to opowieść o ekscytującej przygodzie ulubionych super zwierzaków - Krypto i Asa oraz całej reszty drużyny - które działają u boku swoich odpowiedników z Ligi Sprawiedliwości. Członkowie Ligi Super-Pets uwielbiają spędzać czas w towarzystwie swoich dwunożnych przyjaciół, jednak nie mogą znaleźć z nimi wspólnego języka. Ludzie zwyczajnie ich nie rozumieją.

 

 

DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa w wersji pudełkowej jest od dziś dostępne na Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Darmowe aktualizacje Xbox Series X i PS5 będą dostępne 30 września.15.07.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły