News - Deus Ex: Bunt Ludzkości - brakujące ogniwo w pudełku i cyfrowej dystrybucji

Cenega, wyłączny partner firmy Square Enix Ltd. w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, że Brakujące Ogniwo, dodatek do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości, pojawił się w naszym planie wydawniczym. Wersja PC dostępna będzie na początku grudnia w  dystrybucji cyfrowej poprzez Muve Digital oraz w tradycyjnej sprzedaży sklepowej. Polska jest pierwszym rynkiem, na którym niniejszy dodatek zostanie wydany pudełkowo. Brakujące Ogniwo zostało zlokalizowane kinowo (polskie napisy, angielskie dialogi) na wszystkich wymienionych platformach sprzętowych.

Fabuła z Deus Ex: Bunt Ludzkości rozwija się o nowe wątki w DLC do gry Brakujące Ogniwo. Szukając odpowiedzi na swoje pytania, główny bohater gry Deus Ex: Bunt Ludzkości, Adam Jensen, zniknął tajemniczo na trzy dni. Gdzie był? Czego się dowiedział? DLC Brakujące Ogniwo odpowiada na te pytania.

 "Jesteśmy podekscytowani, iż fani Deus Ex: Bunt Ludzkości będą mogli jeszcze bardziej zagłębić się w podróż Adama w grze dzięki DLC Brakujące Ogniwo", powiedział David Anfossi, producent Deus Ex: Bunt Ludzkości z Eidos-Montreal. "Gracze, jak nigdy wcześniej, będą mogli doświadczyć wrażliwszej strony Adama, co da grze zupełnie nowy wymiar. Brakujące ogniwo rzuca graczy w fascynującą rozgrywkę, na początku której Adam zostaje tymczasowo pozbawiony swoich ulepszeń. Doświadczyć też będzie można nowego, wizualnie powalającego środowiska gry, jak również będzie można poznać nowe wątki intrygi znanej z Deus Ex: Bunt Ludzkości."
 
Brakujące Ogniwo z
apewnia od 4 do 6 godzin fascynującej rozgrywki. Pozwoli graczom na zdobycie 10 nowych osiągnięć/trofeów oraz 250 punktów Xbox Gamescore. Aby zagrać w Brakujące Ogniwo należy posiadać podstawową wersję Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Po torturach zafundowanych mu przez agentów Belltower oraz pozbawieniu ulepszeń, Adam Jensen musi zdać się na swoje umiejętności i uciec z frachtowca zmierzającego w nieznanym kierunku. Walcząc na statku o przetrwanie, odkrywa jeszcze jedną warstwę intrygi, na trop o której wcześniej w ogóle nie miał pojęcia. Jako Adam, gracze pozyskają nowych, tajemniczych sprzymierzeńców i walczyć będą z bezwzględnymi przeciwnikami by odkryć, co działo się w tle wydarzeń znanych z Deus Ex: Bunt Ludzkości

Więcej na temat Deus Ex: Bunt ludzkości Brakujące Ogniwo znaleźć można na www.deusex.com/themissinglink

Cechy gry


  1. odkrycie nowych wątków konspiracji
  2. nowe otoczenie i lokacje
  3. zupełnie nowe postacie
  4. możliwość przebudowy zestawu ulepszeń Adama

Doceniona na świecie gra Deus Ex: Bunt Ludzkości oferuje graczom liczne i bardzo różnorodne sposoby gry. Rzucając wyzwanie utartym schematom znanym ze współczesnych gier, tytuł ten dostarcza nowych wrażeń w świecie, gdzie każda decyzja ma trwałe następstwa. Deus Ex: Bunt Ludzkości to głęboko emocjonalna i wciągającą historia, która ma miejsce w roku 2027 - czasie wielkich innowacji w neuroprotetyce, ale też czasie chaosu, intryg i nowych społecznych podziałów. Gracze wcielają się w postać Adama Jensena, człowieka cybernetycznie ulepszonego wbrew swojej woli. W konsekwencji wydarzeń w grze, Adam trafia w sam środek tajemniczego, globalnego spisku i tylko on ma klucz do odkrycia jego prawdziwych planów.
 30.11.2011
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły