News - Discovery: Diesel Brothers w wersji pudełkowej już w sprzedaży!

DISCOVERY: DIESEL BROTHERS W WERSJI PUDEŁKOWEJ JUŻ W SPRZEDAŻY!

Przerabiaj * Testuj * Sprzedawaj
Gra komputerowa na podstawie kultowego programu Discovery Channel
Unikatowa bandana tylko w wydaniu premierowym
Gra zostanie odblokowana na platformie Steam w godzinach wieczornych

Warszawa, 10.05.2019 – Cenega, oficjalny partner Code Horizon w Polsce z przyjemnością informuje, że pudełkowa wersja gry Discovery: Diesel Brothers jest już dostępna w sprzedaży. Tytuł na podstawie popularnego programu telewizyjnego stacji Discovery Channel ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC z Windows.

 

Miło nam poinformować, że premierowe wydanie gry w pudełkach poza płytą z grą zawiera bandanę z logo Diesel Brothers! Dodatkowo po aktywacji gry na platformie Steam do 24 maja włącznie, posiadacze tego tytułu uzyskają komplet dodatków kosmetycznych w grze, które wyróżnią pojazdy na tle konkurencji! Ponadto na premierę, wyłącznie w salonach Empik, dostępna jest limitowana edycja gry z soundtrackiem na CD, na którym znajduje się 16 utworów ze stacji radiowych z gry oraz elektroniczną wersją papercrafta.

 

 

Więcej na https://dieselbrothers.cenega.pl/

 

Dołącz do słynnej ekipy Diesel Brothers. Weź na warsztat największe czterokołowce, przerób je na napędzane dieslem monstra, a następnie przetestuj na torze, aby zdobyć trofeum! Graj sam lub zaproś do zabawy w mechanika swoich przyjaciół. Współpracujcie by wyremontować, stuningować, pomalować, okleić, a następnie sprzedać z zyskiem swoje legendarne fury. DIESEL BROTHERS to gra na licencji przebojowego programu Discovery Channel.

 

  • NA PODSTAWIE SERII TV DISCOVERY: Gra oparta jest na telewizyjnej serii Discovery.
  • MULTIPLAYER: Zaproś do garażu trzech przyjaciół. Każdy z was wybierze niepowtarzalnego bohatera i zanurzy się w świat Diesel Brothers.
  • PRZETESTUJ POJAZD: Dopasuj osiągi swojej ciężarówki, aby wykręcić najlepsze wyniki i zdominować przeciwników podczas wyścigów online.
  • WSPARCIE DLA MODÓW: Pokaż nam swoje umiejętności i pomóż zbudować największy w historii symulator tuningu samochodów.
  • TONY CZĘŚCI DO PRZERÓBEK: Wybierz dowolną część w samochodzie terenowym i wymień na inną, jaką tylko zechcesz. Zbuduj swojego unikalnego pick-upa i podziel się nim z resztą świata.
  • POLOWANIE NA ZŁOMOWISKU: Jeśli części w sklepie są zbyt drogie, idź na złomowisko i spróbuj znaleźć kilka używanych. Jeśli masz szczęście, znajdziesz również wrak, który warto odbudować.
  • SZCZEGÓŁOWE MODELE: Każdy pojazd i każda część jest tak realistyczna, jak to tylko możliwe. Dzięki grze opartej na Unreal Engine 4 osiągnięto znacznie lepsze efekty wizualne niż w poprzednich grach studia.
  • ZNAKOWANIE: Wybierz swoje ulubione kolory i pokaż nam swój talent. Jeśli malowanie ci nie wystarczy, użyj systemu naklejek. Umieść kilka warstw, aby stworzyć niepowtarzalne wzory.
  • DOSTOSOWYWANIE GARAŻU: Spersonalizuj swój garaż, aby wyróżniał się spośród innych miejsc tego typu. Użyj różnych przedmiotów, aby zaprojektować stylowe miejsce pracy!
  • PROWADŹ KAMPANIE MARKETINGOWE: Zwiększ liczbę fanów, aby zdobyć nowe zamówienia i możliwości rozwoju. Możesz też rozdawać ciężarówki, aby poszerzyć zasięg i sprawić komuś frajdę!


10.05.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły