News - Dragon Ball Z for Kinect od dziś w sprzedaży!

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI PARTNERS w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że od dziś w sklepach na terenie całego kraju - równocześnie z europejską premierą - dostępna jest gra Dragon Ball Z For KinectTM. Tytuł został wydany w wersji na konsolę Xbox 360® z kontrolerem ruchu Kinect.

Akcja i grywalność klasycznego uniwersum Dragon Ball Z spowoduje, że zanurzysz się w rozgrywce jak nigdy dotąd. W tej najlepszej dotąd odsłonie serii, nauczysz się jak za pomocą własnego ciała wykonać ponad 100 ruchów, włącznie z legendarnym Kamehameha.

Dragon Ball Z For KinectTM
zawiera ikoniczne postaci, słynne ataki i epickie bitwy wiernie odtworzone w oparciu o oryginalną mangę. Gra pozwoli graczom uwolnić swojego wewnętrznego Super Saiyana bez pośrednictwa kontrolera! Fani dostaną także prezent w postaci nowego materiału anime po raz pierwszy dostępnego w USA i Europie, a także ponad 50 grywalnych postaci, w tym jedną zupełnie nową. W oparciu o sensory Kinect, Dragon Ball Z For KinectTM wspierać będzie także funkcjonalność kodów QR, które pozwolą fanom na odblokowywanie postaci i ulepszeń w grze.

Wybierając między trybami "Story Mode" i "Score Attack", po raz pierwszy w trybie FPP, gracze będą cieszyć się bitwami i śledzić historię Dragon Ball'a. Bitwy ukazane w stylu anime wymagają od gracza, by ruszał się tak samo jak jego postać i wykonywał te same ataki i ruchy co w konkretnej scenie. Dzięki temu łączą animowane filmiki i kontrolowanie walki pozwalając doświadczyć epickich walk z bossami jak nigdy dotąd. Pokonaj przeciwników w trybie „Score Attack" w bitwach 1 na 1 by zdobyć jak najwyższy wynik!

Więcej informacji o grze na www.namcobandaigames.eu oraz www.facebook.com/DBZ.videogames.05.10.2012
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów